Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Dziękujemy za wspólną zabawę w Rybniku!

Dziękujemy za wspólną zabawę w Rybniku!

Za nami kolejna już impreza z udziałem miasteczka Prymatu. Jak zwykle było pysznie, a Was nie zniechęcił nawet ulewny deszcz! Miasteczko Prymatu podczas imprezy Lato #naMAXXXa cieszyło się wielką popularnością. Do kulinarnego tira, w którym rządził Robert Sowa ustawiała się długa kolejka. Nic dziwnego, było warto. 

 

Przysmaki z grilla

Aby zobaczyć w akcji Roberta Sowę, wystarczyło przyjść w sobotę na Stadion Miejski w Rybniku i odwiedzić miasteczko Prymatu. O tym, jak bardzo lubicie się z nami spotykać, przekona ła nas Wasza frekwencja. Nie przeszkodziły Wam nawet trudne warunki pogodowe. Z prawdziwą radością Robert Sowa wraz z ekipą częstował Was przysmakami z grilla, przygotowanymi na bazie sałat Eisberg, dodatków Smak oraz doprawionymi przyprawami Prymat.

Zgarnęliście także mnóstwo atrakcyjnych nagród, a te było łatwo zdobyć. Wystarczyło zakręcić kołem fortuny i odpowiedzieć na proste pytanie dotyczące produktów Prymat.

To wielka przyjemność spotykać się z Wami podczas letnich imprez plenerowych. O kolejnych imprezach z udziałem Prymatu będziemy informowali na bieżąco w naszym serwisie.

 

Dziękujemy za wspólną zabawę w Rybniku!
bietka 19.06.2017 19:41
i znowu była super zabawa :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak