Doradcy Smaku Miesiąca w czerwcu

01.06.2016
Doradcy Smaku Miesiąca w czerwcu

Jesteście ciekawi, kto w tym miesiącu został wyróżniony jako Doradca Smaku Miesiąca? Zapraszam do lektury i gratuluję serdecznie zwycięzcom!

Jak co miesiąc, również w maju z wielkim zapałem obserwowałem Wasze zaangażowanie w Serwisie i wytypowałem 5 z Was, których postanowiłem wyróżnić.

Za zapał, zaangażowanie, kulinarną pasję i to, że z każdym upływającym miesiącem dalej mi towarzyszycie w wypełnianiu Pysznej Kulinarnej Księgi Przepisów.

Doradcy Smaku Miesiąca w czerwcu:

Alex_M: otrzymuje 500 zł
2milutka: otrzymuje 300 zł
Smerfetka79: otrzymuje 200 zł

Za to, że jesteście ze mną już od dawna, a w dalszym ciągu nie tracicie zapału, aby dzielić się swoimi kulinarnymi odkryciami z innymi Użytkownikami.

DORADCY SMAKU MIESIĄCA w czerwcu 2016 nagrodzeni za aktywność w serwisie ze szczególnym uwzględnieniem aktywności w poprzednim miesiącu.

Wyróżnionych użytkowników proszę o kontakt na adres [email protected] Poproszę o przekazanie potrzebnych informacji (otrzymają Państwo wiadomość, jakie dokładnie dane są wymagane). Za miesiąc wybiorę kolejne osoby, którym zostanie przyznany Tytuł Doradców Smaku Miesiąca. Zachęcam do zaangażowania, bo każdy ma szansę na zgarnięcie nagród.

W każdym miesiącu również Robert Sowa śledzi aktywności naszych Doradców i poszukuje niezwykłych kulinarnych talentów.

Asiatok

Za różnorodne przepisy i ciekawe podejście do kulinariów. Dlatego oprócz „papryczkowego wyróżnienia” otrzymasz specjalny upominek. 

Zapraszam do dalszej regularnej aktywności i życzę kolejnych sukcesów. Proszę o przesłanie na adres: [email protected] swojego adresu, na który będzie wysłana nagroda.

Ostatnim wyróżnieniem jest Tytuł Blogera Miesiąca.

ZEWA

Za regularne i codzienne dzielenie się z innymi swoimi przepisami i różnorodnymi tematami kulinarnymi.

Przypominam również, że czekam na Wasze propozycje Doradców Miesiąca. Waszych faworytów możecie rekomendować, wysyłając maila na adres: [email protected]

Udostepnij:

Komentarze (62)

Wiesława1 07.06.2016 10:45
Alex_M, ale się uczepili Ciebie. Okropne. Gratuluję Wszystkim. Zasluzyliscie na wyróżnienie. Jestem tu już ponad 5 lat. Nie zostałam nigdy wyróżniona i włosów z głowy sobie nie wyrywam z tego powodu. Jestem tu,dobrze się bawię,czasami porozmawiam z milymi osobami, zaczerpnę jakiś pomysł. Nie rozumiem tych gorzkich komentarzy.Pozdrawiam wszystkich pozytywnych.
Ifa 05.06.2016 20:19
Niektórzy się tak bardzo starają, że nawet szkodzą pozostałym :-)) (mam w nosie te minusy) Gratuluję wszystkim!
2milutka 04.06.2016 18:47
Macie rację...pozagryzajcie się wzajemnie....ech .....ale problemy, oby wszyscy takie mieli.
dwa pokoje z kuchnią 04.06.2016 17:53
I bardzo podoba mi sie okreslenie osoba o awanturniczych cechach, musze zapamietac :)
dwa pokoje z kuchnią 04.06.2016 17:51
Widze ze znowu mamy serial pod tytulem skandale i skandaliki na DS.. :D Wrzucic troche nagrod i od razu zadyma, co komu i za co sie nalezy. To juz taka tradycja comiesieczna tutaj. Najpierw wielke oczekiwania i snucie marzen na koniec miesiaca, potem goraczkowe odswiezanie stron przez pol dnia bo nie wiadomo o ktorej wjada na grody, a na koniec mozna wyladowac emocje na forum bo nagrodzono nie te osoby. Juz nie moge doczekac sie nowego odcinka tej historii na poczatku przyszlego miesiaca..... A poza tym gratuluje wyroznionym :D
MałaMi89 04.06.2016 17:29
Jeszcze co do minusów, to tak naprawdę nie wiem, czy to do mnie było stwierdzenie o złośliwościach czy do Gosi... Trochę się może za dużo odniosłam do Alex - sorry, poniosło mnie akurat pod Twoją wypowiedzią, więc dlatego tak wyszło. Bo powinnam się w sumie odnieść bezosobowo - zdarzyło mi się dostać wiadomość, w której ktoś mnie ostro zwymyślał za żartobliwy komentarz. Stąd tak mnie boli, że ktoś (ktokolwiek) ocenia innych nie znając jego prawdziwych intencji, bo szczególnie wtedy nic złego nie miałam na myśli, a zostało to odebrane tak, jakby od jednego mojego komentarza pod przepisem zależał cały byt użytkownika na DS :) więc teraz napiszę, że KAŻDY powinien najpierw popatrzeć na siebie, a potem oceniać innych i zamiast anonimowych wypowiedzi pisać prywatną wiadomość. Miłego dnia (szczególnie tym anonimom).
MałaMi89 04.06.2016 17:19
Alex, czytaj ze zrozumieniem, bo ja jedynie stwierdziłam fakt, że nigdy nikomu tu na portalu nic nie minusuję (napisałam to w kontekście minusów w dyskusji). Daję tylko plusy i tylko w odpowiedziach na pytania, bo nigdzie indziej i tak nic nie znaczą. I nie żalę się, czy ktoś mi je daje czy nie. Napisałaś, że moje wypowiedzi wszędzie "ociekają często złośliwością, ironią i nienawiścią..." - chętnie zobaczę przykład :) skoro oceniasz mnie w ten sposób, a się nie znamy to też ocenię - być może nie masz poczucia humoru? Lub uważasz, że nie wolno wypowiadać tu swojego zdania innego niż Twoje? A może, że pod każdym przepisem w serwisie trzeba piać z zachwytu? Wg Ciebie napisanie komentarza w stylu: "Moje smaki, jedynie oliwki zostałyby na moim talerzu, bo nie lubię" to jakaś złośliwość? To jedynie wyrażenie opinii, że przepis mi się podoba i gdybym go zrobiła to bez oliwek lub nawet bym je dodała (bo ktoś, kto będzie jadł lubi), ale sama bym ich nie zjadła. Tyle. Na całe szczęście regulamin nie zabrania wyrażania swoich opinii :) nie pierwszy raz widzę jak tu ktoś odbiera czyjąś wypowiedź jako atak - coś co atakiem na niego nie jest! Tyle w temacie. A jak jeszcze coś chcesz mi zarzucić to zapraszam do poczytania własnych odpowiedzi na pytania i komentarzy, a potem do prywatnej wiadomości. Pozdrawiam wszystkich i z tego wszystkiego też zapomniałam, że przede wszystkim to gratuluję wyróżnionym, Tobie też Alex, ale najbardziej Zewie, bo pisze świetne artykuły na bloga! Miło mi się je czyta i ogląda zdjęcia :)
04.06.2016 14:54
masz rację, jeden anonim się zamknął to Gośka z tym swoim objawieniem prawdy wyskoczyła....
04.06.2016 14:46
Był już w miarę spokój , bo nie udzielają się osoby o "awanturniczych" cechach , a tu nowe osoby zastępują i "sieją" zamęt i nie miłą atmosferę.
Dariusz8 04.06.2016 14:41
Masakra co się dzieje na portalu .
prymat