Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Doradcy Smaku Miesiąca w czerwcu

Doradcy Smaku Miesiąca w czerwcu

Jesteście ciekawi, kto w tym miesiącu został wyróżniony jako Doradca Smaku Miesiąca? Zapraszam do lektury i gratuluję serdecznie zwycięzcom!

Jak co miesiąc, również w maju z wielkim zapałem obserwowałem Wasze zaangażowanie w Serwisie i wytypowałem 5 z Was, których postanowiłem wyróżnić.

Za zapał, zaangażowanie, kulinarną pasję i to, że z każdym upływającym miesiącem dalej mi towarzyszycie w wypełnianiu Pysznej Kulinarnej Księgi Przepisów.

Doradcy Smaku Miesiąca w czerwcu:

Alex_M: otrzymuje 500 zł
2milutka: otrzymuje 300 zł
Smerfetka79: otrzymuje 200 zł

Za to, że jesteście ze mną już od dawna, a w dalszym ciągu nie tracicie zapału, aby dzielić się swoimi kulinarnymi odkryciami z innymi Użytkownikami.

DORADCY SMAKU MIESIĄCA w czerwcu 2016 nagrodzeni za aktywność w serwisie ze szczególnym uwzględnieniem aktywności w poprzednim miesiącu.

Wyróżnionych użytkowników proszę o kontakt na adres [email protected]. Poproszę o przekazanie potrzebnych informacji (otrzymają Państwo wiadomość, jakie dokładnie dane są wymagane). Za miesiąc wybiorę kolejne osoby, którym zostanie przyznany Tytuł Doradców Smaku Miesiąca. Zachęcam do zaangażowania, bo każdy ma szansę na zgarnięcie nagród.

W każdym miesiącu również Robert Sowa śledzi aktywności naszych Doradców i poszukuje niezwykłych kulinarnych talentów.

Asiatok

Za różnorodne przepisy i ciekawe podejście do kulinariów. Dlatego oprócz „papryczkowego wyróżnienia” otrzymasz specjalny upominek. 

Zapraszam do dalszej regularnej aktywności i życzę kolejnych sukcesów. Proszę o przesłanie na adres: [email protected] swojego adresu, na który będzie wysłana nagroda.

Ostatnim wyróżnieniem jest Tytuł Blogera Miesiąca.

ZEWA

Za regularne i codzienne dzielenie się z innymi swoimi przepisami i różnorodnymi tematami kulinarnymi.

Przypominam również, że czekam na Wasze propozycje Doradców Miesiąca. Waszych faworytów możecie rekomendować, wysyłając maila na adres: [email protected]

Wiesława1 07.06.2016 10:45
Alex_M, ale się uczepili Ciebie. Okropne. Gratuluję Wszystkim. Zasluzyliscie na wyróżnienie. Jestem tu już ponad 5 lat. Nie zostałam nigdy wyróżniona i włosów z głowy sobie nie wyrywam z tego powodu. Jestem tu,dobrze się bawię,czasami porozmawiam z milymi osobami, zaczerpnę jakiś pomysł. Nie rozumiem tych gorzkich komentarzy.Pozdrawiam wszystkich pozytywnych.
Ifa 05.06.2016 20:19
Niektórzy się tak bardzo starają, że nawet szkodzą pozostałym :-)) (mam w nosie te minusy) Gratuluję wszystkim!
2milutka 04.06.2016 18:47
Macie rację...pozagryzajcie się wzajemnie....ech .....ale problemy, oby wszyscy takie mieli.
dwa pokoje z kuchnią 04.06.2016 17:53
I bardzo podoba mi sie okreslenie osoba o awanturniczych cechach, musze zapamietac :)
dwa pokoje z kuchnią 04.06.2016 17:51
Widze ze znowu mamy serial pod tytulem skandale i skandaliki na DS.. :D Wrzucic troche nagrod i od razu zadyma, co komu i za co sie nalezy. To juz taka tradycja comiesieczna tutaj. Najpierw wielke oczekiwania i snucie marzen na koniec miesiaca, potem goraczkowe odswiezanie stron przez pol dnia bo nie wiadomo o ktorej wjada na grody, a na koniec mozna wyladowac emocje na forum bo nagrodzono nie te osoby. Juz nie moge doczekac sie nowego odcinka tej historii na poczatku przyszlego miesiaca..... A poza tym gratuluje wyroznionym :D
MałaMi89 04.06.2016 17:29
Jeszcze co do minusów, to tak naprawdę nie wiem, czy to do mnie było stwierdzenie o złośliwościach czy do Gosi... Trochę się może za dużo odniosłam do Alex - sorry, poniosło mnie akurat pod Twoją wypowiedzią, więc dlatego tak wyszło. Bo powinnam się w sumie odnieść bezosobowo - zdarzyło mi się dostać wiadomość, w której ktoś mnie ostro zwymyślał za żartobliwy komentarz. Stąd tak mnie boli, że ktoś (ktokolwiek) ocenia innych nie znając jego prawdziwych intencji, bo szczególnie wtedy nic złego nie miałam na myśli, a zostało to odebrane tak, jakby od jednego mojego komentarza pod przepisem zależał cały byt użytkownika na DS :) więc teraz napiszę, że KAŻDY powinien najpierw popatrzeć na siebie, a potem oceniać innych i zamiast anonimowych wypowiedzi pisać prywatną wiadomość. Miłego dnia (szczególnie tym anonimom).
MałaMi89 04.06.2016 17:19
Alex, czytaj ze zrozumieniem, bo ja jedynie stwierdziłam fakt, że nigdy nikomu tu na portalu nic nie minusuję (napisałam to w kontekście minusów w dyskusji). Daję tylko plusy i tylko w odpowiedziach na pytania, bo nigdzie indziej i tak nic nie znaczą. I nie żalę się, czy ktoś mi je daje czy nie. Napisałaś, że moje wypowiedzi wszędzie "ociekają często złośliwością, ironią i nienawiścią..." - chętnie zobaczę przykład :) skoro oceniasz mnie w ten sposób, a się nie znamy to też ocenię - być może nie masz poczucia humoru? Lub uważasz, że nie wolno wypowiadać tu swojego zdania innego niż Twoje? A może, że pod każdym przepisem w serwisie trzeba piać z zachwytu? Wg Ciebie napisanie komentarza w stylu: "Moje smaki, jedynie oliwki zostałyby na moim talerzu, bo nie lubię" to jakaś złośliwość? To jedynie wyrażenie opinii, że przepis mi się podoba i gdybym go zrobiła to bez oliwek lub nawet bym je dodała (bo ktoś, kto będzie jadł lubi), ale sama bym ich nie zjadła. Tyle. Na całe szczęście regulamin nie zabrania wyrażania swoich opinii :) nie pierwszy raz widzę jak tu ktoś odbiera czyjąś wypowiedź jako atak - coś co atakiem na niego nie jest! Tyle w temacie. A jak jeszcze coś chcesz mi zarzucić to zapraszam do poczytania własnych odpowiedzi na pytania i komentarzy, a potem do prywatnej wiadomości. Pozdrawiam wszystkich i z tego wszystkiego też zapomniałam, że przede wszystkim to gratuluję wyróżnionym, Tobie też Alex, ale najbardziej Zewie, bo pisze świetne artykuły na bloga! Miło mi się je czyta i ogląda zdjęcia :)
04.06.2016 14:54
masz rację, jeden anonim się zamknął to Gośka z tym swoim objawieniem prawdy wyskoczyła....
04.06.2016 14:46
Był już w miarę spokój , bo nie udzielają się osoby o "awanturniczych" cechach , a tu nowe osoby zastępują i "sieją" zamęt i nie miłą atmosferę.
Dariusz8 04.06.2016 14:41
Masakra co się dzieje na portalu .
Renata9 04.06.2016 11:48
Wiesz Gosiu, jakoś nie widzę tego minusa ( a tak w ogóle to nie zwracam na nie uwagi i nie jęczę że dostaję minusy ), widocznie ktoś mnie od razu zaraz "zaplusował" :-)
Renata9 04.06.2016 09:53
Ale czemu akurat do bierzesz do siebie, przecież nikt nie wymienił Twojego nicku, że to Ty jesteś tym anonimem ?
Renata9 04.06.2016 09:35
Gosia, a czemu się tak na Forum tłumaczysz, przecież nikt Cię o to nie pytał ?
Konczi 04.06.2016 09:00
:) dałam Wam po plusie .... Co myślicie o tym by zorganizować spotkanie DSowskie ? Doradco co Ty na to ? :D
MałaMi89 03.06.2016 23:53
Zalogowałam się drugi raz tego dnia, więc jeśli masz na myśli mnie do minusów to nie trafiłaś. Odkąd tu jestem w całym portalu nie dałam ani jednego! Co innego plusy, ale te i tak tylko w odpowiedziach, bo tu się nie liczą. Nie ważne. Co do Twojej odpowiedzi (pierwszego komentarza tutaj) to jak się teraz wczytam to widzę, że napisałaś to "normalnie", ale wcześniej odpowiedź wydała mi się złośliwa (pewnie przez dalej rozwiniętą dyskusję). I nie zazdrościłam :) nie powiem, że nie myślałam sobie "fajnie, jakbym to ja dostała najwyższą nagrodę", ale nie z zazdrością i zawiścią, bo dzięki Bogu mam co jeść i dach nad głową, więc każdy konkurs i każdy portal traktuję jak zabawę. A że dzięki zabawie można zarobić to tylko chwała za to :) Możesz sobie wierzyć albo nie, ale nie pisałam o Tobie w kwestii nagradzania osoby mającej lepsze czy gorsze zdjęcia tylko o kilku(nasto)miesięcznej obserwacji portalu. Powtarzam - dobrze, że tak jest, bo nie każdy potrafi zrobić dobre zdjęcia potrawy (sama chętnie bym się nauczyła) lub choćby podstawowy aparat, więc to super, że Doradca patrzy też na jakość przepisów - zdjęcia czasem nie oddają fantastyczności pomysłu!
MałaMi89 03.06.2016 15:52
Dziwią mnie te dyskusje, bo w każdym miesiącu wyraźnie jest zapis "nagrodzeni za aktywność w serwisie ze szczególnym uwzględnieniem aktywności w poprzednim miesiącu" - czyli ocenia się w dużej mierze aktywność za poprzedni miesiąc, w tym pewnie ilość i jakość przepisów i zdjęć, ale nie tylko, bo też ogół pracy tu włożonej. Więc wszystkie przepisy, też te wcześniej dodane. Jak ja zostałam wybrana to nie dyskutowałam, dlaczego dostałam 300zł, a nie 500... Taka była decyzja Doradcy Smaku i pozostało mi się cieszyć z tego co mam :) swoją drogą wtedy to @Gosia56 dostała te 500zł (i dodała sporo przepisów w miesiącu), a teraz pisze jakieś cuda, że trzeba nazbierać, dodać i samemu się zgłosić do nagrody :) a wybór Doradców Miesiąca też obserwuję od dawna i widzę, że często ktoś, kto (w mojej ocenie) ma lepsze zdjęcia dostaje 200 lub 300zł, a ktoś z gorszymi i na przykład mniejszą ilością przepisów dodanych w miesiącu 500zł - to nie nam wybierać, ale dobrze, że tak jest, bo to znaczy, że każdy ma równe szanse! Nagrody są fajne, każdy się cieszy jak coś dostanie, ale po co ta zawiść i zazdrość...
Urszula Świeca 03.06.2016 11:01
Gratuluję wyróżnień.)
03.06.2016 10:39
Drogi DS to moze jeszcze wytłumaczenie dlaczego są wybierane niektóre osoby na MS w tak krótkim czasie bo w przeciągu roku 2 razy .chociaż wcześniej przez parę miesięcy nie dodali żadnego przepisu
Doradca Smaku 03.06.2016 08:03
Doradcy, ze względu na tak burzliwą dyskusję, która się wywiązała postanowiłem zabrać głos. Decyzje o tym kto zostaje Doradcą Smaku Miesiąca zawsze podejmuje po dokładnej analizie aktywności, zaangażowania i jakości dodawanych wpisów. Biorę również pod uwagę spływające od Was wiadomości, w których piszecie swoje propozycje Doradców. Zapewniam, że zawsze decyzja podejmowana jest obiektywnie i rzetelnie. Nikt nie jest traktowany lepiej - wszyscy traktowani są równo. Doceniam stałe zaangażowanie Użytkowników i również biorę to pod uwagę przy wyborze Doradców. Mam nadzieję, że rozwiałem Wasze wątpliwości. Pamiętajcie - każdy może być Doradcą Smaku Miesiąca - wystarczy tylko zapracowań na ten tytuł. Pozdrawiam, Doradca Smaku
asiatok 03.06.2016 00:13
Dziękuję wszystkim za gratulacje. Jeżeli mogę coś dodać: zostałam Doradcą Mistrza Sowy bez pisania jakichkolwiek maili ( bo nawet nie wiedziałam, że tak można) i bardzo mnie to wyróżnienie ucieszyło! Nie dodaję także przepisów hurtowo- z np.pół roku- wrzucam kilka naraz, gdy mam wolną chwilę. Cieszę się moim gotowaniem i tym, że mogę się podzielić z innymi moją twórczością! Tym bardziej nie rozumiem po co ta fala zawiści. Szkoda, bo serwis jest dla mnie miłą przygodą. Pozdrawiam wszystkich pozytywnych pasjonatów gotowania!
02.06.2016 22:15
Alex_M teraz to Ty narzekasz ble byłam dwa razy MS, ble ile to czasu zajmuje, ble a jeszcze pracowałam, a tak na marginesie to po co wszczynasz awanturę, każdy może się wypowiedzieć
02.06.2016 21:58
coś w tym musi być,
02.06.2016 21:35
@Alex_M nie bądź taka delikatna.. a jako MS to chyba samemu się trzeba zgłosić, nie? więc nie jęcz ile to godzin zajmuje bo za to zgarniasz kupę punktów które inni przez długie miesiące nie nazbierają!
02.06.2016 20:31
@Alex_M wg statystyka byłaś też 2 razy Doradcą Miesiąca w niecały rok.. fakty : Lipiec 2015, Czerwiec 2016, tylko to powtarza się też w przypadku kilku innych osób. Może głosujecie na siebie w małym gronie, dlatego inni, nowi, niezrzeszeni nie mają szans?
02.06.2016 19:40
Dobrze Alex M skoro o tym sama wspomniałas to pochwal się przed wszystkimi jak to się stało ze w przeciągu roku byłaś dwa razy MISTRZEM SMAKU a niektórzy jeszcze nie byli ani razu.;) To po prostu była Twoja planowana zagrywka a teraz głupio się tłumaczysz .;)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak