Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Doradcy Miesiąca – wyróżnienia

Doradcy Miesiąca – wyróżnienia

 

 

Tytuły Doradcy Smaku Miesiąca i Doradcy Smaku Roberta Sowy są podkreśleniem wartości, jaką wnoszą wyróżnione osoby w życie portalu. Poniżej prezentujemy Doradców Miesiąca oraz Doradcę Smaku, otrzymującego wyróżnienie Roberta Sowy:

 

 

DORADCY SMAKU w maju 2014, nagrodzeni za aktywność w poprzednich dwóch miesiącach

 

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym Doradcom Smaku - oto użytkownicy, którzy otrzymują nagrody finansowe:

 

 

Brioszka oraz Ben-ka: otrzymują od nas 500 zł

 

Klausia oraz Malinka: otrzymują od nas 300 zł

 

aisoglam oraz dwa pokoje z kuchnią: otrzymują od nas 200 zł

 

Wyróżnionych użytkowników prosimy o kontakt z nami na adres [email protected]. Poprosimy o przekazanie nam potrzebnych informacji (otrzymają Państwo wiadomość, jakie dokładnie dane są wymagane).

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy i przypominamy, że za miesiąc będą wybierani kolejni Doradcy Smaku Miesiąca, a więc każdy wciąż ma szansę wygrać.

 

DORADCAMI ROBERTA SOWY zostają natomiast:

 

MarcinGotuje.pl oraz Czyki

 

Prosimy o przesłanie na adres [email protected] swojego adresu, na który możemy przesłać nagrodę.

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych kulinarnych poszukiwaniach!

 

 

 

Kolej również na wybór BLOGERÓW MIESIĄCA:

 

Blogerem Miesiąca zostają Ola1984 oraz Christopher

 

  

Za miniony czas wytężonej pracy na blogu autorzy otrzymują od nas 500 zł. Prosimy o kontakt z nami pod adresem: [email protected]

 

Serdecznie gratulujemy!

 

Przypominamy również, że czekamy na Wasze propozycje Doradców Miesiąca. Waszych faworytów możecie rekomendować wysyłając maila na adres: [email protected]

Michał2 06.05.2014 16:35
Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych:)
bietka 06.05.2014 10:59
bardzo serdecznie wszystkim gratuluję :)
Olga_SK 06.05.2014 10:48
Wszystkim serdecznie gratuluję! :)
ZEWA 06.05.2014 10:42
Tak teraz jest czytelniej i nikt nie będzie miał wątpliwości. Jeśli kogoś swoją wypowiedzią uraziłam to przepraszam, nie miałam takiego zamiaru. Już wcześniej wystarczyło doprecyzować zapis w regulaminie i byłoby okey.
norweska20 06.05.2014 10:35
i oto właśnie chodziło...konkretne wyjaśnienie od Doradcy i zmianę tekstu o kryteriach przyznawania tytułów:)
Doradca Smaku 06.05.2014 09:16
@Beatris, każdy z Was ma oczywiście prawo do wyrażania opinii i wszystkie je szanujemy :). Tekst dotyczący kryteriów przyznawania wyróżnień został zmieniony. Pozdrawiamy serdecznie.
Beatris 06.05.2014 09:06
Ok, przyjmuję takie wyjaśnienie, na nie właśnie czekałam... Mam chyba jednak prawo do wyrażenia własnej opinii:) Nikogo tutaj nie obrażałam i, tak jak pisałam wcześniej, nie umniejszam niczyich zasług w tworzeniu tego portalu... Wręcz przeciwnie, myślę, że jeżeli chodzi o całokształt, to te osoby jak najbardziej zasłużyły na wyróżnienie:) Jeżeli poczuły się w jakiś sposób pokrzywdzone przeze mnie, to przepraszam, nie taki był mój zamiar:) Uważam tylko, że tekst zamieszczony w zakładce "Kryteria przyznawania tytułów" jest mocno wprowadzający w błąd... Pozdrawiam wszystkich, zarówno dających plusiki, jak i tych minusujących:) Miłego dnia:)
Klausia 06.05.2014 09:00
Pięknie to Doradca ujął :)
Doradca Smaku 06.05.2014 08:56
Drodzy Doradcy, odnosząc się do kwestii comiesięcznych wyborów - prosimy o zgłaszanie kandydatur, jeśli uważacie, że dany użytkownik nie został wyróżniony. Jak wielokrotnie już wspominaliśmy pomaga nam to również w wyborze Doradców Miesiąca. Wasze kandydatury zawsze bierzemy pod uwagę. Pamiętajmy jednak wszyscy, że w tworzenie serwisu zaangażowanych jest tysiące użytkowników. Wybór zatem jest szalenie trudny, a my nie jesteśmy w stanie uszczęśliwić wszystkich z Was, choć gorąco byśmy tego chcieli. Pamiętajcie także, że wielokrotnie prosiliście nas o to, by wyróżniać osoby, które do tej pory nie były wynagradzane za swoją pasję i pracę włożoną w tworzenie serwisu. Dlatego też staramy się szukać wśród Was również tych, którzy nie mieli jeszcze szansy na zdobycie tytułu. Osoby takie jak Beatris, czy IwonaDD, były już wielokrotnie wyróżniane w naszym serwisie. 2Miliutka również zdobyła niedawno tytuł. Nie oznacza to oczywiście, że o tych osobach zapomnieliśmy, jednak staramy się również rozpatrywać wybory bilansując ilość użytkowników wcześniej wynagradzanych i tych jeszcze niewyróżnionych. Zapewniamy ponadto, że staramy się spośród użytkowników wybierać takich, którzy prezentują różne style gotowania, zarówno kuchnię codzienną, jak i tę wykwintniejszą. Jeszcze raz zatem prosimy Was o zgłaszanie kandydatur.
Doradca Smaku 06.05.2014 08:44
@Beatris, tytuły przyznawane są na podstawie wielu kryteriów, dlatego też nie można skupiać się wyłącznie na jednym z nich, jak na ilości dodanych punktów w danym miesiącu. Z pewnością najważniejsze przy wyborze okazują się takie aspekty jak wysoka jakość dodawanych treści (w tym przepisów) oraz sposób prezentowania potraw. Na wybór jednak wpływa także całokształt aktywności w naszym serwisie, ponieważ nie wybieramy Doradców Miesiąca skupiając się wyłącznie na poprzednim miesiącu. Pragniemy również przypomnieć, że ten miesiąc jest miesiącem wyjątkowym, gdyż wybieraliśmy dwa razy więcej laureatów. Dlatego też aktywność rozpatrywana była również na dwa miesiące wstecz.
Klausia 06.05.2014 08:21
Od wielu miesięcy jest tak, że wyróżnienia dostają nie tylko osoby, które dodały najwięcej przepisów w danym miesiącu. Sama od września można powiedzieć, że na to pracowałam. Wiele razy byłam w czołówce, ale nigdy wcześniej nie zostałam wybrana. Jednakże nigdy nikogo nie oczerniałam, nie porównywałam, nie odbierałam innym radości, choć może w sercu jakiś żal przez chwilę się pojawił. Pracujcie, a w chwili kiedy się nie spodziewacie nagroda także do Was przyjdzie. Kiedyś Doradca pisał, że wyróżnienia dają też za całokształt. W tym miesiącu może np. nie liczyły się tylko dodawane przepisy, bo niektórzy ciągle mieli problem z ich dodawaniem, a współpraca mailowa w celu poprawy funkcjonalności portalu. Tego jak i wiele rzeczy nie wiemy, nie widzimy tak szeroko jak Doradca. Może ktoś dodał dużo przepisów, ale naruszał w jakiś sposób regulamin np. zadając i odpowiadając na pytania niekulinarne, które wciąż w kategorii "Inne" się pojawiają, a nie jest to zgodne z regułami. Prawda jest też taka, że Doradca też chyba patrzy na to czy inni użytkownicy zgłosili daną kandydaturę. W każdym razie co by nie było, nikt z nagrodzonych po wyróżnienia się nie pchał, każdy może tylko pracować, a nasz wkład w życie portalu ocenia Doradca. Swoje obiekcje można zawsze napisać na e-maila, nie odbierając innym radości z nagrody. "Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz? Albo jak możesz mówić swemu bratu: Pozwól, że usunę drzazgę z twego oka, gdy belka [tkwi] w twoim oku?Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka twego brata. Nie dawajcie psom tego, co święte, i nie rzucajcie swych pereł przed świnie, by ich nie podeptały nogami, i obróciwszy się, was nie poszarpały." ( Mt 7, 1-6)
anemon 06.05.2014 08:01
Myślę, że przy wyborze liczy się całokształt, a nie wyłącznie aktywność w danym miesiącu, bo wystarczyłoby zniknąć z portalu na kilka miesięcy i później masowo dodawać przepisy w danym miesiącu i z automatu należał by się takiej osobie tytuł. Myślę, że nie o to chodzi. A pewne jest jedynie, to że osób którym należy się tytuł jest znacznie więcej niż tych tytułów, więc należy uzbroić się w cierpliwość i zgłaszać kandydatów.
Konczi 06.05.2014 07:47
:) ja wyraziłam swoje zdanie .. wystarczy spojrzeć na przepisy nie tylko wymienione osoby dodawały skrupulatnie jest ich tu o wiele więcej - jak niby DS ma nagrodzić wszystkie ? Nie wystarczy dodawać przepisy, spójrzmy na całokształt na zdjęcia potraw wszystko to jest pracą wszystkich doradców i bez urazy ale ... każdy z nas dodaje przepisy więc mógłby czuć się pominięty ... Zresztą uważam że nie jest to odpowiednie miejsce na takie wyrzuty, zamiast cieszyć się i gratulować tylko i wyłącznie żale ... Ja swoich doradców typuje co miesiąc, nie zawsze znajdują się oni w wyróżnieniach ale wierze że i tym osobą tytuł zostanie wkrótce przyznany ... Miłego dnia !
anemon 06.05.2014 07:13
Jeszcze jedno mnie ciekawi, ile osób zrobiło ten wysiłek i zgłosiło czyjąś kandydaturę na Doradcę Miesiąca? Czy tylko wygodniej jest później po fakcie być niezadowolonym. Ja zgłaszam kandydatury osób, które uważam, że zasługują na ten tytuł. Takie zgłoszenie nie działa automatycznie, ale wystarczy być cierpliwym i pojawiają "moi" kandydaci wśród nagrodzonych. Spróbujcie, bo warto.
anemon 06.05.2014 07:06
@Konczi, pewnie to Cię nie pocieszy, ale wiedz, że chyba każdy z nas, kto kiedykolwiek za cokolwiek był tu nagrodzony musiał przejść przez podobną dyskusję. Jeśli "zarzuty" są kierowane nie do wybranych osób, a do DS, to dziwi mnie dlaczego są napisane w tym miejscu, a nie w mailu do Doradcy?
2milutka 06.05.2014 06:30
Dziewczyny dajcie już spokój ...Doradca wybrał tak a nie inaczej,uszanujmy to..nie wiem czym się sugeruje przy wyborze,wiem że są osoby zawiedzione,ale i szczęśliwe,moje gratulacje są szczere,nikomu nie zazdroszczę ,tak jak pisze Konczi może w następnym miesiącu uda się Wam? Ja zostałam zaszczycona już tym tytułem i była to dla mnie ogromna niespodzianka,nie spodziewałam się tego . Jednak czarno na białym widać i tu musicie przyznać mi rację że punkty zdobyte w danym miesiącu nie grają żadnej roli,i o to mi głównie chodziło w pierwszym poście. Miłego dnia...:))))
dwa pokoje z kuchnią 06.05.2014 04:11
Jak ktoś chętny na nagrodę- to ja moją chętnie oddam w inne ręce, nie pchałam się po nią... Wasze reakcje po raz kolejny pokazują jaka zawiść panuje na tym portalu, na prawdę przykre!
Beatris 05.05.2014 23:34
Norweska20, dokładnie wychwyciłaś to, o co mi chodziło... Z całym szacunkiem do wybranych osób, tytuł ten podobno! jest przyznawany za aktywność w danym miesiącu, a nie za całokształt... Nie umniejszam zasług tych osób (w postaci dodawanych przepisów), ale same chyba mogą przyznać, że Ich aktywność w marcu i kwietniu była znikoma (niektórych osób)... I jak najbardziej uważam, że i Tobie należałby się ten tytuł, bo tutaj nie chodzi o to, żeby dodawać przepisy tylko z produktów z górnej półki (chyba, że się mylę)... Malinka, moje gratulacje są szczere, niemniej czuję się zawiedziona i chyba mam do tego prawo:)
aisoglam 05.05.2014 23:22
Oooo! Bardzo dziękuję za wyróżnienie :)
norweska20 05.05.2014 23:10
Konczi to nie są aluzje do konkretnych osób- ale myślę bardziej do Doradcy , który nie docenił dorobku- osób najbardziej aktywnych Beatris, IwonaDD, 2Miliutka-osoby te dodały naprawdę ogrom przepisów - dobrych, bogatych w składniki i dobrze zaprezentowanych i żadna z tych osób nie została nagrodzona tytułem....a ten zapis wśród wszystkich Doradców Smaku jury co miesiąc wybiera osoby, które najbardziej aktywnie uczestniczyły w życiu serwisu...jest dla nich krzywdzący i wydaje mi się ,że chociaż jedna z tych osób powinna zostać nagrodzona tytułem. ...i o to tu wg. mnie chodzi...sama uzbierałam masę punktów w tym miesiącu i też byłam w tej czołówce, ale moje przepisy są codzienne z tanich, powszechnie używanych składników -...a gratulacje nawet od tych niedocenionych wydają mi się być szczere- tylko zawsze pojawi się w nich wątek, dlaczego nie ja!!!!
Malinka 05.05.2014 22:43
Konczi-BRAWO!!! Jeżeli ktoś ma jakieś obiekcje to dlaczego wprost nie napisze kogo ma na myśli? Bo parę osób "niby" gratuluje, a tak naprawdę myśli zupełnie coś innego. bardzo to przykre, niestety...
Czyki 05.05.2014 22:11
Konczi Jesteś niesamowita, Ty wiesz co nam w duszy gra:) :):):):)
Konczi 05.05.2014 21:51
Przyznam, że takie komentarze nie są miłe jak czytają je osoby wyróżnione ... przecież nie wszyscy mogą zostać wyróżnieni .. cieszmy się, że kolejnych doradców wybrano - może kolejne miesiące będą dla Was szczęśliwszymi ... ? Pamiętajmy, że sami możemy zgłaszać nasze typy ... zgłosiliście kogoś ?? Może i Was zgłoszą ... Trzymam za Was kciuki :) Pozdrawiam ... Teraz to dopiero dostanie mi się minusów .. ale nie da się obojętnie przejść jak się to czyta ...
Renata9 05.05.2014 20:57
Składam WIELKIE GRATULACJE WSZYSTKIM WYRÓŻNIONYM i jednocześnie cieszę się razem z Wami :-)
wyattearp 05.05.2014 20:05
Beatris zgadzam się z tobą dodanie kilku przepisów ,zero dodanych przepisów krok po kroku i to wszystko Doradco czym ty się sugerujesz nadając tytuły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak