Doradcy Miesiąca – wyróżnienia

05.05.2014
Doradcy Miesiąca – wyróżnienia

 

 

Tytuły Doradcy Smaku Miesiąca i Doradcy Smaku Roberta Sowy są podkreśleniem wartości, jaką wnoszą wyróżnione osoby w życie portalu. Poniżej prezentujemy Doradców Miesiąca oraz Doradcę Smaku, otrzymującego wyróżnienie Roberta Sowy:

 

 

DORADCY SMAKU w maju 2014, nagrodzeni za aktywność w poprzednich dwóch miesiącach

 

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym Doradcom Smaku - oto użytkownicy, którzy otrzymują nagrody finansowe:

 

 

Brioszka oraz Ben-ka: otrzymują od nas 500 zł

 

Klausia oraz Malinka: otrzymują od nas 300 zł

 

aisoglam oraz dwa pokoje z kuchnią: otrzymują od nas 200 zł

 

Wyróżnionych użytkowników prosimy o kontakt z nami na adres [email protected]. Poprosimy o przekazanie nam potrzebnych informacji (otrzymają Państwo wiadomość, jakie dokładnie dane są wymagane).

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy i przypominamy, że za miesiąc będą wybierani kolejni Doradcy Smaku Miesiąca, a więc każdy wciąż ma szansę wygrać.

 

DORADCAMI ROBERTA SOWY zostają natomiast:

 

MarcinGotuje.pl oraz Czyki

 

Prosimy o przesłanie na adres [email protected] swojego adresu, na który możemy przesłać nagrodę.

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych kulinarnych poszukiwaniach!

 

 

 

Kolej również na wybór BLOGERÓW MIESIĄCA:

 

Blogerem Miesiąca zostają Ola1984 oraz Christopher

 

  

Za miniony czas wytężonej pracy na blogu autorzy otrzymują od nas 500 zł. Prosimy o kontakt z nami pod adresem: [email protected]

 

Serdecznie gratulujemy!

 

Przypominamy również, że czekamy na Wasze propozycje Doradców Miesiąca. Waszych faworytów możecie rekomendować wysyłając maila na adres: [email protected]

Udostepnij:

Komentarze (43)

Michał2 06.05.2014 16:35
Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych:)
bietka 06.05.2014 10:59
bardzo serdecznie wszystkim gratuluję :)
Olga_SK 06.05.2014 10:48
Wszystkim serdecznie gratuluję! :)
ZEWA 06.05.2014 10:42
Tak teraz jest czytelniej i nikt nie będzie miał wątpliwości. Jeśli kogoś swoją wypowiedzią uraziłam to przepraszam, nie miałam takiego zamiaru. Już wcześniej wystarczyło doprecyzować zapis w regulaminie i byłoby okey.
norweska20 06.05.2014 10:35
i oto właśnie chodziło...konkretne wyjaśnienie od Doradcy i zmianę tekstu o kryteriach przyznawania tytułów:)
Doradca Smaku 06.05.2014 09:16
@Beatris, każdy z Was ma oczywiście prawo do wyrażania opinii i wszystkie je szanujemy :). Tekst dotyczący kryteriów przyznawania wyróżnień został zmieniony. Pozdrawiamy serdecznie.
Beatris 06.05.2014 09:06
Ok, przyjmuję takie wyjaśnienie, na nie właśnie czekałam... Mam chyba jednak prawo do wyrażenia własnej opinii:) Nikogo tutaj nie obrażałam i, tak jak pisałam wcześniej, nie umniejszam niczyich zasług w tworzeniu tego portalu... Wręcz przeciwnie, myślę, że jeżeli chodzi o całokształt, to te osoby jak najbardziej zasłużyły na wyróżnienie:) Jeżeli poczuły się w jakiś sposób pokrzywdzone przeze mnie, to przepraszam, nie taki był mój zamiar:) Uważam tylko, że tekst zamieszczony w zakładce "Kryteria przyznawania tytułów" jest mocno wprowadzający w błąd... Pozdrawiam wszystkich, zarówno dających plusiki, jak i tych minusujących:) Miłego dnia:)
Klausia 06.05.2014 09:00
Pięknie to Doradca ujął :)
Doradca Smaku 06.05.2014 08:56
Drodzy Doradcy, odnosząc się do kwestii comiesięcznych wyborów - prosimy o zgłaszanie kandydatur, jeśli uważacie, że dany użytkownik nie został wyróżniony. Jak wielokrotnie już wspominaliśmy pomaga nam to również w wyborze Doradców Miesiąca. Wasze kandydatury zawsze bierzemy pod uwagę. Pamiętajmy jednak wszyscy, że w tworzenie serwisu zaangażowanych jest tysiące użytkowników. Wybór zatem jest szalenie trudny, a my nie jesteśmy w stanie uszczęśliwić wszystkich z Was, choć gorąco byśmy tego chcieli. Pamiętajcie także, że wielokrotnie prosiliście nas o to, by wyróżniać osoby, które do tej pory nie były wynagradzane za swoją pasję i pracę włożoną w tworzenie serwisu. Dlatego też staramy się szukać wśród Was również tych, którzy nie mieli jeszcze szansy na zdobycie tytułu. Osoby takie jak Beatris, czy IwonaDD, były już wielokrotnie wyróżniane w naszym serwisie. 2Miliutka również zdobyła niedawno tytuł. Nie oznacza to oczywiście, że o tych osobach zapomnieliśmy, jednak staramy się również rozpatrywać wybory bilansując ilość użytkowników wcześniej wynagradzanych i tych jeszcze niewyróżnionych. Zapewniamy ponadto, że staramy się spośród użytkowników wybierać takich, którzy prezentują różne style gotowania, zarówno kuchnię codzienną, jak i tę wykwintniejszą. Jeszcze raz zatem prosimy Was o zgłaszanie kandydatur.
Doradca Smaku 06.05.2014 08:44
@Beatris, tytuły przyznawane są na podstawie wielu kryteriów, dlatego też nie można skupiać się wyłącznie na jednym z nich, jak na ilości dodanych punktów w danym miesiącu. Z pewnością najważniejsze przy wyborze okazują się takie aspekty jak wysoka jakość dodawanych treści (w tym przepisów) oraz sposób prezentowania potraw. Na wybór jednak wpływa także całokształt aktywności w naszym serwisie, ponieważ nie wybieramy Doradców Miesiąca skupiając się wyłącznie na poprzednim miesiącu. Pragniemy również przypomnieć, że ten miesiąc jest miesiącem wyjątkowym, gdyż wybieraliśmy dwa razy więcej laureatów. Dlatego też aktywność rozpatrywana była również na dwa miesiące wstecz.
prymat