Doradcy Miesiąca – majowe wyróżnienia

06.05.2013
Doradcy Miesiąca – majowe wyróżnienia

 

 

Tytuły Doradcy Smaku Miesiąca i Doradcy Smaku Roberta Sowy są podkreśleniem wartości, jaką wnoszą wyróżnione osoby w życie portalu. Poniżej prezentujemy Doradców Miesiąca oraz Doradcę Smaku, otrzymującego wyróżnienie Roberta Sowy:

 

 

DORADCY SMAKU w maju 2013, nagrodzeni za aktywność w poprzednim miesiącu

 

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym Doradcom Smaku - oto użytkownicy, którzy otrzymują nagrody finansowe:

 

 

Konczi: otrzymuje od nas 500 zł

Ola1984: otrzymuje od nas 300 zł

iziona: otrzymuje od nas 200 zł

 

 

Wyróżnionych użytkowników prosimy o kontakt z nami na adres [email protected]. Poprosimy o przekazanie nam potrzebnych informacji (otrzymają Państwo wiadomość, jakie dokładnie dane są wymagane).

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy i przypominamy, że za miesiąc będą wybierani kolejni Doradcy Smaku Miesiąca, a więc każdy wciąż ma szansę wygrać.

 

 

 

DORADCĄ ROBERTA SOWY zostaje natomiast:

 

Karolina quchniakaroli

 

otrzymuje, oprócz 'papryczkowego wyróżnienia' specjalny upominek. Zachęcamy do dalszego dodawania przepisów i życzymy kolejnych sukcesów :).

 

Prosimy o przesłanie na adres [email protected] swojego adresu, na który możemy przesłać nagrodę.

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych kulinarnych poszukiwaniach!

 

 

 

Kolej również na wybór BLOGERA MIESIĄCA:

 

Blogerem Miesiąca zostaje użytkowniczka Iwona D

 

Blog miesiąca znajdziecie TUTAJ.

 

Jej blog jest pełen inspiracji i wspaniałych przepisów. A w nim między innymi: „Kuchenne SPA”, recenzje smakowitych filmów, „Dieta śródziemnomorska od kuchni”, czy „Warzywne muffiny, czyli poskromienie trzylatki”. Autorka bloga otrzymuje od nas 500 zł. prosimy o kontakt z nami pod adresem: [email protected]

 

Serdecznie gratulujemy!

 

Przypominamy również, że czekamy na Wasze propozycje Doradców Miesiąca. Waszych faworytów możecie rekomendować wysyłając maila na adres: [email protected]

Udostepnij:

Komentarze (35)

Gary Michy 07.05.2013 19:05
Gratuluję serdecznie Wszystkim wyróżnionym :)
arbuzowo 07.05.2013 17:40
gratulacje
gosia1988 07.05.2013 16:11
gratulacje dla wszystkich :)
mysza75 07.05.2013 15:52
Gratulacje dla was dziewczyny. Zasłużyłyście na wyróżnienia w pełni. Pozdrawiam :-)
Doradca Smaku 07.05.2013 14:46
Drodzy Doradcy, pamiętajcie, że możecie zgłaszać do nas swoje kandydatury do wyróżnień miesiąca. Obserwujemy Wasze aktywności, staramy się doceniać naszych stałych Doradców, jak i nowych - to Wy tworzycie ten serwis. Wyróżnień w miesiącu jest tylko 4, Was natomiast jest znacznie więcej, co niestety każdego miesiąca sprawia, że wybór nie jest łatwy :) Piszcie z propozycjami swoich typów na [email protected]
muffina 07.05.2013 14:26
Jest kolejny raz potwierdzenie na to, że wiele osób nie jest tu po to żeby się bawić. Przecież takie strony są odskocznią od rzeczywistości mają sprawiać przyjemność a nagrody to tylko dodatek. Też bym kiedyś chciała siebię zobaczyć po tej zaszczytnej prawej stronie, trzeba być wytrwałym bawić się,a może kiedyś się uda;D ale nie spierać nie dociekać czemu tak a nie inaczej. Ja "znam" wszystkich wyróżnionych z ich przepisów, postów i naprawdę zasługują. Gratuluję i zachęcam do zabawy a nie kłótni jak ktoś chce grać zarabiać i wygrywać to nie tutaj:)
07.05.2013 12:46
Danusia czemu zawsze masz pretensje , że Ty nie zostałaś wybrana? Uważasz , że Ty najlepiej piszesz? Ocenę pozostaw innym. Wprowadzasz nie miłą atmosferę.Trzeba nauczyć się , że nie zawsze jesteś najlepsza.
AZgotuj 07.05.2013 12:45
Gratulacje dla zwycięzców!!! W kwietniu wisiałam ja, ku mojemu bardzo miłemu zaskoczeniu:):):)
Doradca Smaku 07.05.2013 08:53
Oczywiście - jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym :)!
Doradca Smaku 07.05.2013 08:52
@danusia19671 Piecyk, przed wyborem Doradców Miesiąca nigdy nie sugerujemy wyboru poszczególnych użytkowników. Komentując jeden z Twoich wpisów nie mieliśmy w zamiarze wprowadzić Cię w błąd. Wyraziliśmy jedynie swoje zadowolenie z faktu, że poruszasz ciekawy temat, jakim są zasady żywienia. W tym miesiącu było wielu aktywnych blogerów w naszym serwisie, dlatego wybór był trudny - niestety nie mamy możliwości nagrodzenia wszystkich. Wszystkich zapraszamy jednak do wspólnej zabawy i życzymy powodzenia w przyszłym miesiącu.
prymat