Doradcy Miesiąca – kwietniowe wyróżnienia

02.04.2013
Doradcy Miesiąca – kwietniowe wyróżnienia

 

 

Tytuły Doradcy Smaku Miesiąca i Doradcy Smaku Roberta Sowy są podkreśleniem wartości, jaką wnoszą wyróżnione osoby w życie portalu. Poniżej prezentujemy Doradców Miesiąca oraz Doradcę Smaku, otrzymującego wyróżnienie Roberta Sowy:

 

 

DORADCY SMAKU w kwietniu 2013, nagrodzeni za aktywność w poprzednim miesiącu

 

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym Doradcom Smaku - oto użytkownicy, którzy otrzymują nagrody finansowe:

 

 

elficzna: otrzymuje od nas 500 zł

 

 

witaminkaa: otrzymuje od nas 300 zł

 

 

AZgotuj: otrzymuje od nas 200 zł

 

 

 

Wyróżnionych użytkowników prosimy o kontakt z nami na adres [email protected]. Poprosimy o przekazanie nam potrzebnych informacji (otrzymają Państwo wiadomość, jakie dokładnie dane są wymagane).

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy i przypominamy, że za miesiąc będą wybierani kolejni Doradcy Smaku Miesiąca, a więc każdy wciąż ma szansę wygrać.

 

 

 

DORADCĄ ROBERTA SOWY zostaje natomiast:

 

 

Gary Michy

 

 

Gary Michy otrzymuje, oprócz 'papryczkowego wyróżnienia' specjalny upominek. Zachęcamy do dalszego dodawania przepisów i życzymy kolejnych sukcesów :).

 

Prosimy o przesłanie na adres [email protected] swojego adresu, na który możemy przesłać nagrodę.

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych kulinarnych poszukiwaniach!

 

 

 

Kolej również na wybór BLOGERA MIESIĄCA:

 

Blogerem Miesiąca zostaje użytkowniczka Noruas

 

 

Blog miesiąca znajdziecie TUTAJ.

 

Z tego miejsca gratulujemy pomysłu na prowadzenie recenzji książek kucharskich i za cykl „Książki nie tylko kulinarne” postanowiliśmy właśnie nagrodzić użytkowniczkę Noruas tytułem Blogera Miesiąca. Autorka bloga otrzymuje od nas 500 zł. prosimy o kontakt z nami pod adresem: [email protected]

 

Serdecznie gratulujemy!

 

Przypominamy również, że czekamy na Wasze propozycje Doradców Miesiąca. Waszych faworytów możecie rekomendować wysyłając maila na adres: [email protected]

Udostepnij:

Komentarze (30)

Dodawać komentarz mogą tylko zalogowani użytkownicy
AZgotuj 07.05.2013 12:39
Bardzo dziękuję za papryczkę. Nie spodziewałam się . Gratuluje już majowym blogerom.
Doradca Smaku 08.04.2013 11:30
Drodzy Doradcy, zasady wynagradzania użytkowników były wyjaśniane wielokrotnie. Pisaliśmy, że nie zawsze czynnik ilościowy jest decydujący. Przede wszystkim brana jest pod uwagę inwencja użytkownika, jego pomysłowość, jakość dodawanych zdjęć oraz walory merytoryczne odnoszące się do treści przepisów. Ponadto brana jest pod uwagę także aktywność użytkowników. Zgadzamy się jednak, że w regulaminie powinien się znaleźć dodatkowy, jasny zapis informujący o tym jakie czynniki wpływają na wybór Doradców Miesiąca i Blogera Miesiąca.
caralajna 04.04.2013 22:38
też mam takie wrażenie, że jak DS chce kogoś nagrodzić to nagradza i nie ważne ile i jakie ta osoba dodaje przepisy czy wpisy na blog, a jak nie chce komuś dać, to nie nagradza ..i nie wiem od czego to zależy, ale na pewno nie ma żadnych stałych zasad.. ani nie wydaje się to sprawiedliwe.. szkoda
IZABELA29 04.04.2013 17:02
w moim przypadku pisałam tylko tu na blogu i mu poświęciłam cały miesiąc ale pisanie mnie wciągało i pisać będę dalej
Grazyna0211 03.04.2013 16:38
wg. mnie koleżanka-anemon-ma rację nie dla wszystkich w ostatnim czasie zasady na Ds są jednakowe,ja z blogiem dałam sobie dawno spokój bo szkoda mojego czasu a chyba lepsza ze mnie kucharka niż blogerka:)ale ta sprawa dotyczy nie tylko wyboru blogerów miesiąca ale i Doradców Miesiąca mam wrażenie że też zasady przy tym wyborze nie są czyste i jednakowe dla wszystkich,portal stał się bardzo nie przyjazny dla wiernych i stałych użytkowników,teraz wystarczy założyć konto przenieść z innego bloga który się prowadzi 45-50 przepisów,być odpowiednią osobą i już się jest wyróżnionym i zauważonym a inni muszą się niestety napracować
anemon 03.04.2013 14:17
Oczywiście Izabela masz rację, bo już po raz kolejny dostajemy wyjaśnienia po zaistniałym fakcie, a nie jakby można oczekiwać, że będziemy poinformowani wcześniej o zmianie zasad. Dlatego ja już jakiś czas temu zorientowałam się, że nie warto się starać, a jedynie wystarczy być odpowiednią osobą, która wpisze wszystkie przepisy z księgi do bloga i wtedy zostaje Blogerem Miesiąca. Wtedy obowizują takie zasady. W tym miesiącu padło na kogo innego i mamy nowe zasady. Za miesiąc dowiemy się o kolejnych zasadach. Dziwię się, że komukolwiek jeszcze się chce starać i dodawać wpisy i wierzy w "czyste zasady" jednakowe dla wszystkich.
IZABELA29 03.04.2013 09:19
A może wystarczyłby komunikat, o który kiedyś prosiłam DS na temat na jakich zasadach jest wybierany bloger. Mała wzmianka nie dodawajcie przepisów do bloga, interesują nas tematyczne blogi i wszystko jasne. A nie kolejny raz robić z kogoś wariata.
Doradca Smaku 03.04.2013 08:59
Drodzy Doradcy, wybór Blogera Miesiąca był trudny gdyż zauważyliśmy, że wpisy zaczynają się opierać wyłącznie na dodawaniu w treści samych przepisów. Komisyjnie podjęta została decyzja o nie przyznawaniu wyróżnienia osobom, które w taki sposób prowadzą swój blog. Niestety w tym miesiącu musiały przeważyć inne kryteria wyboru, czyli wyłącznie jakość wpisów - kosztem ilości. Mimo szczerych chęci wybraliśmy zaledwie jednego blogera. Oczywiście kryterium ilości jest również ważne, ale przy wyborze Blogera Miesiąca chcielibyśmy, aby jednak towarzyszyły wpisom nie tylko ogromna aktywność, ale i realizowanie ciekawych tematów. Niestety brakuje takich rozwiązań.
ONY_za_kare 02.04.2013 23:11
ja też pamiętam zapowiedź że będzie dwóch blogerów miesiąca
Noruas 02.04.2013 20:13
Dziękuję! Strasznie mi miło za docenienie mojego pomysłu :) Od dłuższego czasy chodziło mi po głowie pisanie bloga, który nie byłby wyłącznie przepisem.
prymat