Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Doradca Smaku świątecznie - nowy e-magazyn

Doradca Smaku świątecznie - nowy e-magazyn

Magazyn „Doradca Smaku” wydanie świąteczne to propozycje na 12 potraw wigilijnych, a także kilka przepisów na świąteczne pyszności oraz zestaw pomysłów na sylwestrowo-karnawałowe przekąski.

„Doradca Smaku” to doskonały przewodnik podczas przedświątecznych przygotowań, a także źródło inspiracji kulinarnych, dzięki którym przygotowanie Wigilii nie będzie stanowić problemu. Apetyczne zdjęcia oraz przepisy oparte na tradycyjnych recepturach zachęcają do samodzielnego przyrządzania potraw.

 

Doradca Smaku świątecznie - nowy e-magazyn Doradca Smaku świątecznie - nowy e-magazyn Doradca Smaku świątecznie - nowy e-magazyn

 

Wigilijna kolacja to jedna z najbardziej wzruszających i podniosłych chwil w roku, kiedy spotkanie przy stole nabiera wyjątkowego znaczenia. Pomimo mody na kulinarne eksperymenty, w ten wspaniały wieczór staramy się jak najbardziej przybliżyć do odwiecznych tradycji, także tych kulinarnych. Dlatego też nie mogło zabraknąć przepisu na klasyczne zupy – barszcz i grzybową, karpia, kapustę z grochem czy kompot z suszu. Oczywiście Wigilia kulinarnie jest różnorodna w zależności od regionu, dlatego też nasze 12 przepisów to próba ujęcia „złotego środka” polskiej tradycji.

 

Kolejne dwa dni po Wigilii to ucztowanie przy bogato zastawionym stole. Po postnej kolacji wigilijnej w Pierwszy i Drugi Dzień Świąt nie może zabraknąć rozmaitych mięs, przystawek czy słodkości. Zachęcamy do przyrządzania nieco mniej popularnych mięs jak kaczka czy indyk, które podkreślą uroczysty charakter Bożego Narodzenia. Nie może też zabraknąć klasycznej sałatki jarzynowej czy pasztetu.

 

A na sylwestrową noc czy karnawałowe zabawy przygotowaliśmy kilka pomysłowych przepisów na przekąski „na raz”, które doskonale sprawdzą się na szwedzkim stole.

Zapraszamy do pobrania e-magazynu i mamy nadzieję, że będzie pomocą oraz inspiracją! 

 

E-magazyn z przepisami na święta możecie przeczytać za darmo tutaj (KLIKNIJ NA OKŁADKĘ)

Doradca Smaku świątecznie - nowy e-magazyn

26.12.2014 17:58
Pogodnych Świąt
anemon 18.12.2014 18:56
Może i ciekawe, ale straciłam cierpliwość na 2 stronie, bo strony ładują się strasznie długo.
Czarnula666 09.12.2014 17:31
Ciekawe przepisy. Napewno jakaś z tych potraw pojawi się u mnie na stole :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak