Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Dni Morza w Szczecinie już za nami!

Za nami kolejne wydarzenie, które odwiedzamy z kulinarnym tirem Prymatu i JBB, dopisuje nam nie tylko pogoda, ale też humory. Cieszymy się też, że wielu nas z chęcią zagląda do naszego wyjątkowego Miasteczka!

W niedzielę odwiedziliśmy Szczecin - jak zwykle atrakcji nie zabrakło i nikt nie mógł narzekać na nudę. Na imprezie pojawił się oczywiście ogromny tir kulinarny i powstało miasteczko Prymat i JBB. Organizatorzy przewidzieli natomiast wiele atrakcji muzycznych.

Do Szczecina przyjechał sam Robert Sowa. Uczestnicy zabawy zyskali wyjątkową okazję skosztowania przyrządzanych przez niego dań. Znany kucharz będzie wraz ze swoją ekipą przygotowywał dania z grilla z produktami marki JBB, partnera Prymat w czasie letniej trasy imprezowej. 
Bezpłatnie można było także otrzymać kulinarne porady oraz książeczkę z przepisami na dania z grilla. Nie zabrakło również okazji do zdobycia cennych nagród. Przy wyjątkowym kole fortuny łatwo można było wygrać gadżety, produkty i akcesoria kulinarne. Wystarczyło odpowiedzieć na proste pytanie!
Zapraszamy na kolejne imprezy!

Bożena Matuszczyk 14.06.2018 10:05
Widać po tłumach ludzi że imprezy są ciekawe, atrakcyjne i lubiane. Takich imprez potrzeba więcej.

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak