Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Cykl eventów „Lato z Radiem” dobiegł końca. Dziękujemy!

Cykl eventów „Lato z Radiem” dobiegł końca. Dziękujemy!

To już za nami. Dwa wakacyjne miesiące spędzaliśmy, bawiąc się z Wami podczas imprez plenerowych „Lato z Radiem”. Dopisaliście bardzo licznie, odwiedzaliście nasze miasteczko z całymi rodzinami i z przyjaciółmi, wypytując o inspirujące przepisy na grilla, kręcąc kołem fortuny, a także częstując się pysznościami z kulinarnego Tira.

Bardzo cieszymy się, że nasza strefa w imprezowych miasteczkach „Lata z Radiem” cieszyła się wśród Was taką popularnością. Cały rok czekamy na lato – nie tylko dlatego, że można wtedy delektować się sezonowymi produktami i urządzać grilla, ale przede wszystkim dlatego, że podczas „Lata z Radiem” będziemy odwiedzamy Was w miejscowościach, w których mieszkacie bądź spędzacie urlop. Za każdym razem jesteśmy szczęśliwi, że możemy się z Wami spotkać – porozmawiać, zaprosić do stołu, a także nagrodzić miłymi upominkami.

Porcja wiedzy i porcja przysmaków z grilla od Roberta Sowy

Robert Sowa, który cały dzień uwija się wraz ze swoją ekipą w kulinarnym Tirze i przyrządza dla Was grillowane smakołyki, także cieszy się, że mógł Wam serwować solidne porcje. Na talerzach pojawił się kurczak, ale bynajmniej nie samotnie. Zasłużył przecież na zdrowe towarzystwo w postaci zielonych sałat. O te ostatnie zadbał nasz Partner – marka eisberg. Każda porcja była również doprawiona szczyptą przypraw Prymat.

Po poczęstunku, dodatkowo z porcją przepisów na mięsa, warzywa i sałatki idealne na grilla pod pachą zazwyczaj ruszaliście, by potańczyć lub przynajmniej posłuchać dobrej polskiej muzyki, której organizatorzy nie szczędzili.

Daliście nam masę energii tak potrzebnej na cały rok. Dziękujemy i do zobaczenia w kolejne lato!

 

Madzai 01.09.2016 08:33
Fajna inicjatywa :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak