Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Co przygotować na szybki i smaczny obiad?

Co przygotować na szybki i smaczny obiad?

Nierzadko zdarza nam się zastanawiać, co przygotować na obiad, aby serwowane przez nas danie było nie tylko pyszne i zachwycało naszych bliskich, ale też proste i szybkie w przyrządzaniu. Idealną potrawą, która spełnia wszystkie te kryteria są oczywiście zapiekanki.

Nie znam nikogo, kto nie lubi tych pełnych smaku dań prosto z piekarnika! Zapiekanki można przygotować na wiele sposobów i to z naszymi ulubionymi produktami. A Ola1984 o zapiekankach wie chyba wszystko, dlatego gorąco polecam jej przepisy!

Zapraszam więc do zapoznania się z propozycjami na zapiekanki, które zostały przedstawione we Wpisie Tygodnia: Zapiekanki - pomysły na smaczny i sycący obiad.

Co przygotować na szybki i smaczny obiad?

Ola1984 zaprasza na smaczne zapiekanki.

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300 punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

Za 1000 lub 2000 punktów (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i ''smacznie'', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

Kryteria wyboru:
• oryginalna tematyka
• zdjęcia wysokiej jakości
• własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
• wysoki poziom poprawności językowej
* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak