Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Co dzieciaki uwielbiają na śniadanie?

Co dzieciaki uwielbiają na śniadanie?

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, niestety wciąż niektórzy z nas o tym zapominają. Ważne, aby nasi najmłodsi nie wychodzili z domu bez czegoś pożywnego na dobry początek dnia. Propozycje na pyszne śniadanie we Wpisie Tygodnia.

 

Jeżeli Wasze dzieci nie mają ochotę na standardowe kanapki i chcemy je trochę rozpieścić możemy zaserwować placuszki z owocami inspirowane Wpisem Tygodnia  autorki Ewy Wojtaszko.

 

Co dzieciaki uwielbiają na śniadanie?

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300. punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

 Kryteria wyboru:

  •  oryginalna tematyka
  • zdjęcia wysokiej jakości
  • własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
  • wysoki poziom poprawności językowej

 

* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

Wpis Tygodnia będzie wybierany w każdy poniedziałek bez względu na to, czy w ciągu tygodnia zostały wyróżnione jakiekolwiek wpisy.

paulina2157 11.08.2015 16:09
dzieciakom w ogóle ciężko dogodzić w kwestii jedzenia ;) bardzo fajne i prościutki przepisy na placuszki. A sodziaki to jeszcze dziś wypróbuję

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak