Doradca Smaku logoandPrymat logo
ŚWIĘTA tuż, tuż! Zobacz porady kulinarne. SPRAWDŹ

Ciasto francuskie - słodkie i wytrawne inspiracje

Ciasto francuskie - słodkie i wytrawne inspiracje

Lubicie ciasto francuskie i zastanawiacie się jakie przekąski przygotować z jego użyciem? Zapraszam do Wpisu Tygodnia. Znajdziecie w nim smaczne inspiracje na jego wykorzystanie - będzie zarówno słodko, jak i słono!

 

Jedno z bardziej docenionych rodzajów ciast. Nic w tym dziwnego! Można z niego przygotować wiele smacznych przekąsek, które z pewnością posmakują łasuchom, ale też nie brakuje pomysłów na przyrządzenie z nich mini-smakołyków na słono.

Zawsze warto mieć w swojej lodówce opakowanie gotowego ciasta francuskiego, bo wtedy przygotowanie smakołyków to już zaledwie kilka minut. Jako nadzienie można wykorzystać sezonowe owoce i warzywa, mięso np. z kurczaka, ale też dary lasu –grzyby. Każda nadzienie otulone tym ciastem zyskuje niesamowity smaku.

Poznajcie przepisy na wykorzystanie ciasta francuskiego ZEWY, która w swoim wpisie na blogu - „Ciasto francuskie - jak je zrobić i kilka pomysłów” zdradza pomysł m.in. na przygotowanie pizzy na francuskim spodzie, kółeczek z wiśniami i nie tylko. Pychota!

Ciasto francuskie - słodkie i wytrawne inspiracje

Szparagi w cieście francuskim, zdjęcie ZEWA

UWAGA!
W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300 punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.
Za 1000 lub 2000 punktów (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i ''smacznie'', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.
Kryteria wyboru:
• oryginalna tematyka
• zdjęcia wysokiej jakości
• własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
• wysoki poziom poprawności językowej
* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

 
ZEWA 23.05.2016 12:02
Dziękuję :)
ZEWA 23.05.2016 12:02
Dziękuję i cieszę się, że szparagi smakowały :)
Maridka19 23.05.2016 10:08
Gratulacje :) A szparagi wypróbowane . Polecam wszystkim przygotować są pyszne :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak