Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Chłód zamknięty w kolorze

Kolorowa linia chłodziarko-zamrażarek to niezwykłe połączenie szlachetnego designu z zaawansowaną technologią chłodzenia. ColorGlass wyróżniają wyjątkowe walory estetyczne, z drzwiami ze szkła w czterech fascynujących kolorach.

Można powiedzieć, że umieszczenie tej chłodziarki we własnej kuchni to „lustrzane odbicie dobrego gustu”. ColorGlass sprawdzają się zarówno wtedy, gdy stanowią uzupełnienie już istniejących rozwiązań kolorystycznych kuchni, jak również wtedy, gdy mają stanowić wyrafinowany kontrapunkt tego wystroju. Fronty w kolorach czerwieni, czerni, piaskowego metaliku i stali szlachetnej, idealnie współgrają ze srebrnymi elementami obudowy chłodziarki.

Funkcje, których potrzebowałaś od zawsze

Doskonałe wzornictwo edycji ColorGlass zostało uhonorowane iF product design award. Ale przecież wysoka jakość, to cecha charakterystyczna dla marki Bosch. Szklane drzwi kryją najnowocześniejszą technologię chłodniczą. System Multi Airflow zapewnia równomierne opływanie chłodnym powietrzem wszystkich części chłodziarki i zamrażarki, a o bezpieczne i higieniczne przechowywanie Twojej żywności  dba filtr AirFreshFilter. Specjalna komora ChillerSafe o temperaturze od 2°C do +3°C niższej niż w chłodziarce, pozwala maksymalnie przedłużyć świeżość delikatnej żywności, w tym mięsa, ryb i wędlin. Równie ważnym miejscem we wnętrzu chłodziarki ColorGlass jest szuflada HydroFresh zainstalowanana wygodnych dla użytkownika prowadnicach teleskopow ych. To w niej warzywa i owoce na dłużej pozostaną świeże i zachowają pełnię wartości odżywczych. A wszystko to umożliwia specjalnie zainstalowana regulacja wilgotności HydroControl – specjalny suwak, który po przesunięciu w prawo lub w lewo, reguluje stopień wilgoci oraz pofalowana powierzchnia dna szuflady, separująca wilgoć od umieszczonych w środku produktów.  Z nowymi chłodziarkami ColorGlass możesz zapomnieć o rozmrażaniu. Dzięki technologii NoFrost urządzenia same, za pomocą cyrkulacji powietrza usuwają wilgoć, która naturalnie gromadzi się wewnątrz urządzenia. W zamrażarce nigdy nie osadza się szron, który może uszkodzić delikatną żywność.

Jeszcze chłodniej

Zamrażarka to prawdziwy komfort na wszystkich poziomach. Dzięki funkcji supermrożenie chłodziarko-zamrażarki z linii ColorGlass Bosch doskonale poradzą sobie z dużymi zakupami. Funkcja supermrożenie zapobiega ogrzaniu już zamrożonej żywności przy wkładaniu da zamrażalnika dużej ilości nowych produktów.

Przy zakupie każdego urządzenia AGD niesłychanie istotne jest, aby sprawdzić jego klasę efektywności energetycznej. Wskazuje ona, w jakim stopniu sprzęt jest energooszczędny. Chłodziarki ColorGlass marki Bosch mieszczą się w jednej z najwyższych klas efektywności energetycznej A++.

 

Chłód zamknięty w kolorze

Chłód zamknięty w kolorze

bietka 24.07.2015 15:42
norweska20 życzę Ci wygranej z całego serca :)
norweska20 24.07.2015 13:57
Bardzo mi się podoba, więc wkrótce wezmę udział w konkursie :) oby teraz wynik był pomyślny dla mnie
bietka 24.07.2015 12:59
moja stara zamrażarka powoli przestaje mrozić, jeżeli będę kupowała nową to z chęcią pokuszę się o taką chłodziarko-zamrażarkę ColorGlass :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak