Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Aktualizacja Regulaminu serwisu DoradcaSmaku.pl

Aktualizacja Regulaminu serwisu DoradcaSmaku.pl

 

Już niedługo udostępnimy Wam aplikację mobilną DoradcaSmaku, dzięki której znajdziecie szereg kulinarnych inspiracji na swoim telefonie. W zwiazku z tym będziemy was prosić o wyrażenie zgody na możliwość przeglądania dodawanych przez Was przepisów na urządzeniach mobilnych.

 

 

 

§ 4 Zawartość w serwisie DoradcaSmaku.pl

(...)

Użytkownik serwisu wyraża zgodę na modyfikację oraz wykorzystanie umieszczonej przez niego Zawartości w serwisie DoradcaSmaku.pl, GaleriaPrzepisów.pl, facebook.com/DoradcaSmaku,facebook.com/GaleriePrzepisow   nk.pl/#doradcasmaku oraz w aplikacji mobilnej Doradca Smaku.

 

 

W przypadku ewentulanych pytań/ wątpliwości prosimy o kontakt na adres [email protected].

Doradca Smaku 06.12.2012 15:35
Już niebawem dodając przepis w serwisie wymagane będzie oznaczenie takiego oświadczenia. Dlatego nie wymagamy już teraz deklaracji.
danusia19671 05.12.2012 20:01
wyrażam zgodę na modyfikację oraz wykorzystanie umieszczonej przez niego Zawartości w serwisie DoradcaSmaku.pl, GaleriaPrzepisów.pl, facebook.com/DoradcaSmaku,facebook.com/GaleriePrzepisow nk.pl/#doradcasmaku oraz w aplikacji mobilnej Doradca Smaku.
cukiereczek 05.12.2012 09:36
Wyrażam zgodę na modyfikację oraz wykorzystanie umieszczonej prze mnie Zawartości w serwisie DoradcaSmaku.pl, GaleriaPrzepisów.pl, facebook.com/DoradcaSmaku,facebook.com/GaleriePrzepisow nk.pl/#doradcasmaku oraz w aplikacji mobilnej Doradca Smaku. Elżbieta Pawelec
bietka 04.12.2012 20:49
pewnie że się zgadzam :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak