Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

6 przepisów na koktajle, które możesz przygotować przez cały rok

6 przepisów na koktajle, które możesz przygotować przez cały rok

Jeden z Doradców dzieli się z Wami w swoim wpisie na blogu – 6 przepisami na koktajle owocowe, które można przygotować cały rok. Zainteresowani? Zapraszam do lektury!

O tym, że są smaczne nie trzeba nikogo przekonywać. Dlatego warto je pić przez cały rok, a poza sezonem wiosenno-letnim przygotowywać je z mrożonych owoców lub dostępnych warzyw. Przecież koktajle można zrobić praktycznie z większości owoców i warzyw, dowolnie je mieszać i…pić na zdrowie cały rok! Zewa we Wpisie Tygodnia pt: „Koktajle smaczne i zdrowe” zdradza Wam 6 swoich ulubionych przepisów, m.in. na koktajl truskawkowo-malinowo-bananowy.

Mniam!

 

6 przepisów na koktajle, które możesz przygotować przez cały rok

Koktajl truskawkowo-malinowo-bananowy z przepisy Zewa

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300 punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

Za 1000 lub 2000 punktów (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i ''smacznie'', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.
Kryteria wyboru:
• oryginalna tematyka
• zdjęcia wysokiej jakości
• własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
• wysoki poziom poprawności językowej

* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

 

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak