Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

5 przepisów na sałatki – kolorowe, pożywne i pyszne

5 przepisów na sałatki – kolorowe, pożywne i pyszne

Jeśli regularnie pojawiają się w Waszym menu wszelkiego rodzaju sałatki to ten wpis Was zainteresuje. Paulette17 zdradza przepisy na 5 ulubionych sałatek, które sprawdzą się jako szybki lunch, przekąska na imprezę lub też jako pożywna kolacja. 

Sałatki – kulinarne misz-masz, którego nie można nie lubić. Każdy może skomponować je ze swoich ulubionych składników, ponieważ dowolność w tym względzie jest ogromna. 

Paulette17 we Wpisie  „Moje top 5 sałatek” dzieli się z Wami swoimi ulubionymi sałatkami, m.in. na sałatkę brokułową z fetą i słonecznikiem oraz sałatkę warstwową z selera i ananasa. Macie swoje ulubione sałatki, które często serwujecie?

5 przepisów na sałatki – kolorowe, pożywne i pyszne

Sałatka brokułowa z tortellini i kurczakiem, autor: Paulette17

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300 punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

Za 1000 lub 2000 punktów (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i ''smacznie'', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.
Kryteria wyboru:
• oryginalna tematyka
• zdjęcia wysokiej jakości
• własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
• wysoki poziom poprawności językowej

* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

 

[email protected] 17.08.2023 10:28
5 pożywnych salatek
Doradca Smaku 18.08.2023 09:40
Tak jest! Wystarczy kliknąć w link do artykułu by odkryć te 5 przepisów na sałatki :)
manuelka.iw 31.05.2016 20:37
Mmm uwielbiam sałatki, znajomi mówią, że jestem w nich mistrzem

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak