Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

11. Bieg po Nowe Życie za nami!

24 września w Parku Górczewska na warszawskim Bemowie odbyło się wydarzenie szczególne – 11. edycja Biegu po Nowe Życie. Wzięli w nim udział wszyscy ci, którym bliskie są tematy edukacji w zakresie transplantacji narządów, upowszechniania oświadczeń woli oraz promowania świadomego dawstwa narządów.

Do Biegu po Nowe Życie mógł zgłosić się każdy, kto chciał wyrazić poparcie dla tych idei. Po raz kolejny zobaczyliśmy także ludzi ze świata sztuki, sportu, telewizji czy nauki oraz osoby po przeszczepach, które aktywnie uprawiają sport (Polskie Stowarzyszenie Sportu po Transplantacji). Na trasie pojawiła się rekordowa liczba, bo aż 67 sztafet. Podczas wydarzenia nie zabrakło również miasteczka Prymat. W wielkim Kulinarnym Tirze można było spotkać Roberta Sowę, który wraz ze swoją ekipą przyrządzał i wydawał pyszne porcje jedzenia przygotowane z sałat firmy Eisberg, grillowanego mięsa i produktów marki Smak. Rozstawiono także specjalny namiot Prymat, w którym udzielano porad dotyczących grillowania To była ostatnia impreza w ramach letniej trasy Prymat. Bardzo Wam dziękujemy za obecność, zainteresowanie i wszystkie wspólne chwile. Mamy nadzieję, że zobaczymy się z Wami na kolejnej trasie!

Bożena Matuszczyk 27.09.2017 08:19
Super sprawa taki Relax ale co z tego że daleko no i w ogóle super impreza. Tak jak bietka pisze te jedzonko SERWOWANE chętnie by sie posmakowało.;)
bietka 26.09.2017 20:27
bardzo fajny taki bieg, no i to jedzonko które podawał Robert Sowa, musiało być pysznie :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak