Zakupy i składniki - pytania użytkowników

Masz pytania dotyczące gotowania, przyrządzania potraw lub wyposażenia kuchni?
Interesuje Cię dieta oraz przepisy wegetariańskie?
A może zastanawiasz się, o czym warto pamiętać, robiąc zakupy?
Sprawdź, czy ktoś już nie zadał pytania, które Cię nurtuje. Jeśli go nie znajdziesz, dodaj swoje pytanie.

Zadanych
pytań: 295

Ola1984

21.07.2017 12:52

Ola1984

21.07.2017 12:52

W jakiej cenie są u Was jagody?

Najlepsze odpowiedzi (3)

Ewa Wojtaszko

21.07.2017 15:48

Ewa Wojtaszko

21.07.2017 15:48

18-20 zł za litr

adelajda

21.07.2017 17:38

adelajda

21.07.2017 17:38

24 zł za kilogram

Ola1984

22.07.2017 10:53

Ola1984

22.07.2017 10:53

Czyli u mnie nie, aż tak drogo bo 15 zł/ litr ;)


Odpowiedzi (9)

halina17

21.07.2017 18:12

halina17

21.07.2017 18:12

U mnie słoik 0,9 l - 20 zł .

gusia1000

21.07.2017 19:45

gusia1000

21.07.2017 19:45

Słoik 0,9 l. 15 zł.

Bernadeta1

22.07.2017 13:05

Bernadeta1

22.07.2017 13:05

20 zł za litr

cukiereczek

22.07.2017 18:06

cukiereczek

22.07.2017 18:06

nawet nie wiem, ale widzę że ceny powalają

Bożena Matuszczyk

22.07.2017 23:23

Bożena Matuszczyk

22.07.2017 23:23

U mnie w granicach od 15 zł - 20 zł za litr.;)

jagoda5913

22.07.2017 23:36

jagoda5913

22.07.2017 23:36

po 16 zł widziałam

katarzynka455

24.07.2017 12:05

katarzynka455

24.07.2017 12:05

u nas po 16-18 za niby litr bo za słoik:)

jola91

24.07.2017 12:49

jola91

24.07.2017 12:49

Ostatnio widziałam po 11 bądź 12 zł za litr

Habibi

31.07.2017 15:27

Habibi

31.07.2017 15:27

25-28 zł za kg

Dodaj odpowiedź

prymat