Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Vegetanie

Vegetanie - czyli tanio i zdrowo :) Przełamujemy przeświadczenie, że kuchnia wegetariańska jest droga i monotonna. Vegetanie-that is cheap and healthy :)

Witajcie !

Początek jest taki :) Lubimy kolory, lubimy inność, nieszablonowość.
Blog to nasza reakcja na to, że wszechobecne szybkie i niezdrowe jedzenie nas zalewa.
Dlaczego tego nie zmieniać? Spójrzmy na to w taki sposób. Jeśli nie chcecie siedzieć w "garach" tracąc dużo czasu, idźcie z nami. Szybko, tanio i zdrowo. To nasza propozycja na zdrowy fast food :)
Każdy w dzisiejszych czasach jest zabiegany i myśli tylko o odpoczynku, zajęciu czasu czymś lekkim, nie obciążającym. My również tak postępowaliśmy, ale doszliśmy do wniosku, że łatwe, proste i zdrowe jedzenie może być przyjemnością. Odstresować się możemy wspólnie przy prostym gotowaniu.
Przepis jest taki: niewyszukane składniki, nieskomplikowane potrawy i 30-40 minut pracy. Aha ! i do tego fajna muzyka :) Pomyślcie, że to tyle, ile czeka się na pizzę :P
Chociaż na weekendy planujemy coś dla lubiących hardcore - posiłki przygotowywane w 1h i dłużej :P Czasem w kuchni można się zatracić....

W tym blogu postaramy się wam pomóc w zmianie myślenia o gotowaniu. Podstawa to przyjemność z tworzenia czegoś nieskomplikowanego, ale za to dającego wiele przyjemności.

 

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak