Doradca Smaku logoandPrymat logo
ŚWIĘTA tuż, tuż! Zobacz porady kulinarne. SPRAWDŹ

Rycerzowe recenzje - "Ugotuj swój biznes" #1

„Ugotuj swój biznes. Historie miłośników jedzenia, którzy swoją pasję zmienili w karierę”. Chcesz być niezależny i mieć własne coś, myśląc o własnym biznesie gastronomicznym ale nie wiesz od czego zacząć – koniecznie musisz przeczytać tą książkę

Autorka książki (Rachel Hofstetter) przedstawia nam przedsiębiorców, którzy zarabiają na swojej miłości do gastronomii, poznamy ich historię, pomysły i drogę do wielkiego sukcesu. Książka jest podzielona na dziesięć rozdziałów i w każdym poznajemy historie różnych przedsiębiorców. Dzięki tym historiom otrzymasz cenne wskazówki jak realizować pomysły, jak wykreować markę, skąd brać pieniądze, czym można zastąpić pieniądze, jak podpisywać wielkie kontrakty. Opisane, są wszystkie możliwe strefy kulinarne zaczynając od sosu na spaghetti, poprzez luksusową czekoladę po wodę i wino.
Małym minusem może być to, iż jest mało treści na temat restauracji, barów czy innych lokali gastronomicznych.

Książka ma niewielkie wymiary i jest lekka przez co można ją zabrać wszędzie i czytać wszędzie. Kartki papieru są śliskie i miłe w dotyku (na pewno nie nabędziemy przetartych opuszków palca przewracając strony). Okładka jest miękka a jej wygląd prosty, ładny i schludny. Czcionka nie jest za duża i nie za mała przez co czyta się bez problemu.

Jeśli zamierzasz otworzyć własny biznes gastronomiczny, ta książka z pewnością Ci pomoże, ale nie zrobi tego za Ciebie. Wszystko zależy od ciężkiej pracy i zaangażowania, tą książkę trzeba traktować jako przewodnik i doradca w dążeniu do sukcesu.

 

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak