Szkoła Gotowania

Szkoła Gotowania

Wstęp

Teraz każdy może stać się prawdziwym Mistrzem Kuchni. We współpracy z Klubem Szefów Kuchni, zrzeszającym najlepszych kucharzy w kraju, przygotowaliśmy kursy na trzech poziomach zaawansowania. Rozpocznij kurs od porad dla początkujących i osiągaj z nami kolejne stopnie kulinarnego wtajemniczenia. Gotuj z najlepszymi szefami kuchni, oglądaj Tricki Roberta Sowy, wypróbuj nasze praktyczne porady. Z pewnością ułatwi to Twoje kulinarne zmagania. Na koniec pozostanie już tylko rozwiązanie testów, które sprawdzą ile zapamiętałeś z poszczególnych lekcji. Podejmij kulinarne wyzwanie!

Wybierz swój poziom:

 • Jestem początkujący

  Jestem początkujący
  Dopiero zaczynasz przygodę z kulinariami? W kuchni czujesz się jeszcze niepewnie, ale bardzo chcesz zaskoczyć rodzinę i przyjaciół własnoręcznie przygotowanymi potrawami? Właśnie w tym celu przygotowaliśmy kurs dla początkujących.
 • Jestem średnio zaawansowany

  Jestem średnio zaawansowany
  Jeżeli w kuchni czujesz się pewnie, a ugotowanie makaronu al dente nie stanowi dla Ciebie żadnego problemu, z pewnością nie jesteś już kulinarnym nowicjuszem. Zapraszamy na kurs na poziomie średnio zaawansowanym.
 • Jestem zaawansowany

  Jestem zaawansowany
  Rodzina i znajomi chwalą Twoje umiejętności kulinarne, a Ty uwielbiasz eksperymentować w kuchni? Poziom zaawansowany został przygotowany specjalnie dla Ciebie - tytuł Mistrza Kuchni Wirtualnej Szkoły Gotowania jest już na wyciągnięcie ręki.