Videoblog Doradcy Smaku

 • Dzień kobiet

  Z przyjemnością prezentujemy piąty odcinek wideo bloga Roberta Sowy w serwisie DoradcaSmaku.pl. Specjalnie na Dzień Kobiet Mistrz Sowa prezentuje wyjątkowe danie, które powinno przypaść do gustu wszystkim Paniom. Goździki i rajstopy to przecież relikt przeszłości - teraz na Dzień Kobiet wybieramy naprawdę smakowite prezenty! <br /><br /> Ten odcinek dedykujemy przede wszystkim Panom, aby mogli przygotować na Dzień Kobiet coś naprawdę wyjątkowego. Robert Sowa proponuje na tę wyjątkową okazję delikatne mięso - górkę cielęcą, marynowaną w aromatycznych przyprawach. Potrawę serwujemy z ziemniaczkami i boczniakami, a wyjątkowy kulinarny bukiet zwieńczą pięknie wyglądające pomidorki koktajlowe. <br /><br /> Oczywiście jak zwykle nie zabraknie praktycznych rad, dzięki którym przyrządzone mięso będzie wyróżniało się bogactwem smaku i aromatu. <br /><br /> Zaskoczmy więc nasze Panie doskonałą kolacją! Potrawa z górki cielęcej według przepisu Roberta Sowy oraz lampka białego wina z pewnością uczynią dzisiejszy dzień niezapomnianym. <br /><br /> Wideo blog Roberta Sowy to cykliczne spotkania z mnóstwem świetnych przepisów na różne okazje, ciekawostkami oraz sprawdzonymi trickami kulinarnymi. Wszystko opatrzone mistrzowskim komentarzem cenionego specjalisty od gotowania. <br /><br /> Zapraszamy do oglądania!

  Zobacz więcej
 • Smak karnawałowej salsy

  W czwartym odcinku swojego wideo-bloga Mistrz kulinarny Robert Sowa zaprasza Nas na pieczonego dorsza z salsą z papryki z dodatkiem aromatycznej kolendry. Jak widać karnawałowy brazylijski taniec salsa i salsa z papryki i kolendry Roberta Sowy tworzą duet niesamowicie żywiołowy i intensywny.  A więc w nadchodzące dni królować będzie salsa na parkiecie i salsa na talerzu… Kolorowe danie proponowane przez Roberta Sowę jest zdrowe, a jednocześnie bardzo pożywne. Z pewnością da nam energię niezbędną do tańca i zabawy. <br /><br /> Mistrz Kuchni oprócz propozycji na karnawał podzieli się z Nami cennymi poradami jak profesjonalnie przyrządzić rybę, by wykorzystać wszystkie jej walory smakowe. Zdradzi nam w jaki sposób połączyć składniki karnawałowej salsy, aby wyróżniała się harmonią smaków. <br /><br /> Wideo blog Roberta Sowy to cykliczne spotkania z mnóstwem świetnych przepisów, ciekawostek oraz sprawdzonych tricków kulinarnych opatrzonych mistrzowskim komentarzem cenionego specjalisty od gotowania.

  Zobacz więcej
 • Dzień pizzy

  Dzisiaj wyjątkowo smaczny odcinek wideo bloga Roberta Sowy! <br /><br /> Czy wiecie jak przygotować idealną włoską pizzę? Myślicie, że wiecie skąd pochodzi pizza? Pomyślcie jeszcze raz... <br /><br /> W najnowszym trzecim odcinku wideo bloga, Robert Sowa przyrządza wyjątkową pizzę – z serem ricotta prosto z Włoch, najlepszymi suszonymi włoskim słońcem pomidorami oraz listkami rukoli i wyśmienitym aromacie. <br /><br /> Zapraszamy do obejrzenia do tej pory najbardziej apetycznego odcinka wideo bloga Roberta Sowy w serwisie DoradcaSmaku.pl. <br /><br /> Ale uprzedzamy – nie oglądajcie głodni... <br /><br /> Wideo blog Roberta Sowy to cykliczne spotkania z mnóstwem świetnych przepisów, ciekawostek oraz sprawdzonych tricków kulinarnych opatrzonych mistrzowskim komentarzem cenionego specjalisty od gotowania.

  Zobacz więcej
 • Pikantny dzień

  Drugi odcinek wideo bloga Roberta Sowy pt. „Pikantny dzień” już w sieci! Zapraszamy do obejrzenia drugiego odcinka wideo bloga Roberta Sowy w serwisie DoradcaSmaku.pl. Tym razem Mistrz Kulinarny podzieli się z widzami smacznymi doświadczeniami kuliarnymi z nutką pikanterii, bo będzie mówił o … pikantnych daniach i przyprawach! Wszystko to podczas przygotowywania aromatycznie grillowanych filetów z kurczaka z gruszkami i oscypkiem. Zachęcamy do uważnego oglądania odcinka, bo... podczas przyrządzania sosu można zobaczyć Roberta Sowę w nietypowej dla niego sytuacji. Pikantnie polecamy! Wideo blog Roberta Sowy to cykliczne spotkania z mnóstwem świetnych przepisów, ciekawostek oraz sprawdzonych tricków kulinarnych opatrzonych mistrzowskim komentarzem cenionego specjalisty od gotowania.

  Zobacz więcej
 • Sałatka wegetariańska

  Zapraszamy do obejrzenia pierwszego odcinka video-bloga Roberta Sowy w serwisie DoradcaSmaku.pl. Cykliczne spotkania z Mistrzem Kulinarnym Robertem Sową to smaczna mieszanka przepisów, ciekawostek kulinarnych, sprawdzonych tricków, a wszystko opatrzone komentarzem kulinarnego Mistrza Roberta Sowy. Tematem pierwszego odcinka jest wegetarianizm. Robert Sowa pokaże jak przyrządzić pyszną sałatkę z awokado i sera tofu, odkrywając tajemnice swojej inspiracji. Serdecznie zapraszamy!

  Zobacz więcej