Robert Sowa - Mój Przepis na... Sukces w kuchni

 

Robert Sowa - kucharz, restaurator i autorytet w dziedzinie sztuki kulinarnej. Jest ambasadorem marki Prymat. Znany z programów telewizyjnych i audycji radiowych, propagator kuchni polskiej w nowej odsłonie. Właściciel autorskiej restauracji N31 restaurant & bar przy ulicy Nowogrodzkiej 31 w Warszawie oraz Studia Kulinarnego Roberta Sowy.

Robert Sowa słynie ze smacznej kuchni z przyprawami firmy Prymat, z którą współpracuje od 2006 roku. Jest jurorem we wspólnej akcji TVN i Prymat – Mistrz Smaku.

Jest pomysłodawcą i twórcą "Kulinarnego Talentu", konkursu dla młodych adeptów sztuki kulinarnej, który co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem całej branży gastronomicznej.

Autor książek kulinarnych: "Krok po kroku z Robertem Sową" (kwiecień 2016), „Cztery Pory Roku” (2014), „Życie kocha jeść (2011), „W poszukiwaniu smaku doskonałego” (2009), „Esencja Smaku” (2006). Współautor „Księgi Szefów Kuchni” (2013).
Jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień. 20 października 2017 w jego ręce trafiły kolejne dwie wyjątkowe statuetki - dla Szefa Kuchni Roku 2017 i dla najlepszej restauracji.

 

 

 

Wywiad z Robertem Sową

 

Kurczaka wielka sztuka przyprawiania

 

Zobacz jak gotuje Robert Sowa 

 

Piknik z Robertem Sową Sosy do kurczaka Roberta Sowy Kulinarny podbój Madrytu Roberta Sowy