Punkty i nagrody

Weryfikacja punktów

 

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż przed wysyłką zamówionych przez Użytkownika serwisu DoradcaSmaku.pl nagród (rzeczowych oraz finansowych) zawsze nastąpi weryfikacja zdobytych punktów pod kątem zgodności z Regulaminem. Przede wszystkim, administrator serwisu DoradcaSmaku.pl sprawdzi czy przepisy oraz zdjęcia umieszczone przez danego Użytkownika nie są plagiatem, czyli czy nie naruszają dóbr niematerialnych osób trzecich. W przypadku wątpliwości będziemy się kontaktować z wybranymi Użytkownikami. Prosimy pamiętać, iż działania niezgodne z Regulaminem niestety mogą prowadzić nawet do usunięcia Użytkownika z serwisu DoradcaSmaku.pl

 

Komunikat:

 

Odpowiedzialność za ewentualne uszkodzenia sprzętu podczas transportu ponosi firma kurierska. Podstawą do wniesienia reklamacji wobec firmy kurierskiej jest otworzenie przesyłki w obecności kuriera.

DoradcaSmaku.pl nie będzie uwzględniał reklamacji uszkodzeń sprzętu poniesionych podczas transportu do miejsca docelowego. Użytkownik jest zobowiązany do otworzenia przesyłki w obecności przedstawiciela firmy kurierskiej. 

 

Ranking i nagrody

 

Punkty pozwalają zdobywać nagrody.

1)  Wśród wszystkich Doradców (w szczególności tych najaktywniejszych osób), co miesiąc, jury wybiera 3 najlepszych Doradców Miesiąca, którym

Dokładnie tak - co miesiąc, 3 najaktywniejszych, a zarazem najlepszych Doradców otrzymuje od nas dodatkową gratyfikację finansową za całokształt!

Każdy wyróżniony w ten sposób Doradca Smaku, pojawia się ponadto na stronie głównej wśród Doradców Smaku miesiąca. 

2) Ponadto, w każdym momencie punkty zamieniać można na nagrody dostępne w Katalogu Nagród - w tym przypadku nie ma znaczenia, kiedy punkty zostały zdobyte. Każdy z Doradców Smaku zbiera punkty, które  przyznawane są za różne aktywności.

Zamówione nagrody wysyłamy na początku kolejnego miesiąca - do 15 dnia następnego miesiąca (np. jeżeli zamówiono nagrodę w kwietniu, to Doradca Smaku, otrzyma ją na początku maja).