Punkty i nagrody

System punktowy

 

Automatyczny system premiowania użytkowników punktami obowiązuje do dn. 05.07.2017 r. Od tego dnia punkty przestają naliczać się automatycznie jednak nie tracą swojej ważności. Zgromadzone punkty użytkownik będzie mógł wymieniać na nagrody opublikowane w Katalogu Nagród, którego zasady funkcjonowania nie ulegają zmianie.

Swoje punkty użytkownicy będą wymieniać na nagrody do dnia 31.12.2017 r. Nagrody w pakietach będą publikowane co miesiąc, od czerwca do grudnia 2017 roku, w 6 turach. Ostatni raz katalog nagród zostanie zaktualizowany w grudniu 2017. Niewykorzystane punkty tracą ważność 31.12.2017, co równoznaczne jest z zakończeniem akcji Punkty i nagrody. Po dniu 31.12.2017 r. za zgromadzone punkty Użytkownik nie będzie mógł otrzymać żadnej formy gratyfikacji finansowej lub rzeczowej. 

 

Nagrody finansowe

 

Wśród wszystkich Doradców (w szczególności tych najaktywniejszych osób), co miesiąc, jury wybiera 3 najlepszych Doradców Miesiąca, którym

Dokładnie tak - co miesiąc, 3 najaktywniejszych, a zarazem najlepszych Doradców otrzymuje od nas dodatkową gratyfikację finansową za całokształt!

Każdy wyróżniony w ten sposób Doradca Smaku, pojawia się ponadto na stronie głównej wśród Doradców Smaku miesiąca.