Płacimy za przepisy

Zarejestruj się w serwisie DoradcaSmaku.pl i razem z innymi Doradcami twórz najpyszniejszy zbiór przepisów  porad kulinarnych w polskim internecie. Dodawaj nowe przepisy, komentuj, doradzaj innym użytkownikom i zdobywaj atrakcyjne nagrody!

Oprócz nagród, które możesz otrzymać za zdobyte punkty, co miesiąc zyskujesz szansę na dodatkowe pieniądze!

Najlepszym Doradcom PŁACIMY ZA PRZEPISY!

(UWAGA:  Od 1 czerwca 2010 następuje zmiana zasad przyznawania nagród finansowych dla Uczestników. W związku z licznymi naruszeniami regulaminu postanowiono wybierać 3 najlepszych Doradców Smaku w każdym miesiącu spośród wszystkich Użytkowników serwisu!)

Co miesiąc wśród wszystkich Doradców Smaku (w szczególności tych o największej liczbie punktów w danym miesiącu), specjalne jury, wybierać będzie 3 najlepszych, którzy otrzymają nagrody finansowe. Wysyłka nagród finansowych odbywa się do 15 dnia kolejnego miesiąca (np. jeżeli Użytkownik został Doradcą Miesiąca w maju, to nagrodę otrzyma najpóźniej ok. 15 czerwca). Jednocześnie informujemy, iż przedmiotowa kwota jest wolna od podatku zgodnie z art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Jury ma jednak prawo do innego rozdysponowania nagród finansowych w danym miesiącu, w przypadku naruszenia przez użytkowników Regulaminu serwisu.

 

Wartość nagród finansowych dla Doradców Smaku Miesiąca:

I miejsce – 500 PLN netto

II miejsce – 300 PLN netto

III miejsce – 200 PLN netto

 

Nagrody finansowe zostaną przekazane Użytkownikom przelewem na wskazane konto bankowe, po uprzednim dostarczeniu przez Użytkownika wszystkich dodatkowych informacji, o które zostanie poproszony (dane do przelewu).

Ponadto, Doradcy Smaku Miesiąca będą każdorazowo przedstawieni w Galerii Doradców Smaku Miesiąca!

Serwis DoradcaSmaku.pl zastrzega sobie prawo do zmiany wartości nagród finansowych w kolejnych miesiącach.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o innych nagrodach - sprawdź Katalog Nagród

 

WAŻNY KOMUNIKAT

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż przed wysyłką zamówionych przez Użytkownika serwisu DoradcaSmaku.pl nagród (rzeczowych oraz finansowych) zawsze nastąpi weryfikacja zdobytych punktów pod kątem zgodności z Regulaminem. Przede wszystkim, administrator serwisu DoradcaSmaku.pl sprawdzi czy przepisy oraz zdjęcia umieszczone przez danego Użytkownika nie są plagiatem, czyli czy nie naruszają dóbr niematerialnych osób trzecich. W przypadku wątpliwości będziemy się kontaktować z wybranymi Użytkownikami. Prosimy pamiętać, iż działania niezgodne z Regulaminem niestety mogą prowadzić nawet do usunięcia Użytkownika z serwisu DoradcaSmaku.pl

 

KOMUNIKAT w kwestii reklamacji:

Odpowiedzialność za ewentualne uszkodzenia sprzętu podczas transportu ponosi firma kurierska. Podstawą do wniesienia reklamacji wobec firmy kurierskiej jest otworzenie przesyłki w obecności kuriera.

DoradcaSmaku.pl nie będzie uwzględniał reklamacji uszkodzeń sprzętu poniesionych podczas transportu do miejsca docelowego. Użytkownik jest zobowiązany do otworzenia przesyłki w obecności przedstawiciela firmy kurierskiej.