O Portalu

DoradcaSmaku.pl to najsmaczniejsze miejsce w sieci!

Zaloguj się w naszym serwisie i razem z innymi Doradcami twórz najpyszniejszy zbiór przepisów w polskim internecie.

Dodawaj przepisy, dziel się wiedzą i komentuj już zamieszczoną zawartość powiększając internetową księgę przepisów oraz porad. Aktywność nagradzamy punktami, które można w każdym momencie wymieniać na wspaniałe nagrody, które sprawią, że przygotowanie potraw w Twojej kuchni będzie jeszcze prostsze i przyjemniejsze. Dokładne zasady przyznawania punktów opisane są w części Punkty i Nagrody


\"\"

Partner serwisu DoradcaSmaku.pl

 

Natomiast w Katalogu Nagród możesz w każdej chwili sprawdzić jakie nagrody są do zdobycia oraz dowiedziecć się kiedy możesz liczyć na nagrodę finansową!

\"\"

Jak to działa?

W serwisie wspólnie gromadzimy najlepsze przepisy naszych użytkowników i tworzymy bazę kulinarnych pytań i odpowiedzi. Jeżeli nie wiesz, jak zrobić wyjątkowy obiad, przygotować niezapomnianą kolacją, albo po prostu masz ochotę wyrazić siebie w kuchni, to miejsce jest dla Ciebie.

Jeżeli wiesz, jak zrobić to wszystko i chcesz podzielić się umiejętnościami z innymi, to też jest Twój serwis!

Dlaczego warto zostać Dordacą Smaku?

Z jednej strony możesz zdobywać punkty, aktywnie uczestniczyć w społeczności kulinarnej i dzielić się swoją wiedzą kulinarną z innymi internautami. W ten sposób zdobywasz nie tylko nagrody, ale również uznanie wśród innych miłośników sztuki kulinarnej. Dodatkowo może zostaniesz doceniony przez Roberta Sowę, który wytypuje Cię na swojego Doradcę Miesiąca - tylko 1 osoba co miesiąc dostąpi tego zaszczytu!

Z drugiej strony natomiast, możesz zdobywać dodatkowe umiejętności kulinarne wymieniając się przepisami, poradami z innymi użytkownikami. Możesz tworzyć również swoją własną księgę z przepisami, w której zawsze szybko i wygodnie będziesz mógł znaleźć swoje ulubione przepisy (własne i te, które dodałeś spośród przepisów znajdujących się na serwisie).

Ponadto będziesz mógł tworzyć sieć znajomości z innymi użytkownikami, poprzez dodawanie ich do swoich \"znajomych\", dzięki czemu zawsze będziesz na na bieżąco z najnowszymi ich przepisami, poradami.

Robert Sowa i jego przepisy

Pieczę nad kulinarną zawartością serwisu sprawuje Mistrz Robert Sowa, co daje nam pewność idealnego smaku!

Już teraz możesz sprawdzić jakie swoje przepisy poleca Mistrz, kogo w danym miesiącu wyróżnia spośród wszystkich Doradców Smaku oraz które przepisy użytkowników szczególnie lubi.

 

Zostań Doradcą Smaku już dzisiaj! Serdecznie zapraszamy.