Kryteria przyznawania tytułów

Wśród wszystkich Doradców Smaku jury co miesiąc wybiera osoby, które najbardziej aktywnie uczestniczyły w życiu serwisu. Doradcy Miesiąca pojawiają się na stronie głównej serwisu oraz otrzymują atrakcyjną gratyfikację finansową. Tytuł Doradcy Miesiąca może otrzymać każdy kto buduje z nami pyszny zbiór wysokiej jakości przepisów. Przy wyborze brany jest pod uwagę także całokształt aktywności w serwisie.

Wartość nagród finansowych dla Doradców Smaku Miesiąca:

  • I miejsce – 500 PLN netto
  • II miejsce – 300 PLN netto
  • III miejsce – 200 PLN netto

 

Tytuł Doradcy Mistrza Sowy jest specjalnym uhonorowaniem wartości wniesionej w życie serwisu. Robert Sowa co miesiąc kieruje to wyjątkowe wyróżnienie do osoby, której przepisy zasługują na szczególną uwagę. Doradcą Mistrza Sowy może zostać każdy miłośnik kulinariów - nawet zaczynający przygodę z naszym serwisem.

 

Tytuł Blogera Miesiąca otrzymuje użytkownik, który w danym miesiącu wyjątkowo zaangażował się w tworzenie bloga. Jury DoradcaSmaku.pl docenia pomysł, kreatywność a także indywidualność w podejściu tematu. 

 

W Archiwum Doradców prezentowani są wszyscy wyróżnieni Doradcy Smaku od początku istnienia serwisu.

Znaleźć tam można:

  • Doradców Miesiąca
  • Doradców Mistrza Sowy
  • Blogerów Miesiąca

 

Więcej Tytułów:

 

Pogromca kalorii - Jeżeli dbasz o linię, skrupulatnie liczysz kalorie lub po prostu lubisz lekkie posiłki zostań Pogromcą kalorii i pokaż innym jak "odchudzić" swoje posiłki (za dodanie 50 przepisów niskokalorycznych)

Kucharz dla maluchów - Uwielbiasz bawić się jedzeniem. Fantazja ponosi Cię często tak daleko, że na talerzu powstają mięsne jeże, kolorowe rybki – kanapeczki, czy wesołe buźki. Dzieci uwielbiają, gdy podajesz im bajecznie przygotowane smakołyki, dlatego jesteś prawdziwym Kucharzem dla maluchów (za dodanie 50 przepisów dla dzieci)

Kulinarny obieżyświat - Świat kulinarnych uniesień nie jest Ci obcy, bo zasmakowałeś już w każdej kuchni naszego globu. Japońskie, greckie, francuskie, czy fińskie dania nie mają przed Tobą tajemnic - wiesz o nich wszystko. Twój wyrafinowany smak docenia każdy miłośnik dobrej kuchni. Dodaj co najmniej 1 przepis z każdej kuchni świata w naszym serwisie a otrzymasz od nas zaszczytny tytuł Kulinarnego Obieżyświata.

 

Grill-man - W przepisach grillowych czujesz się jak mięso w marynacie - nic więcej Ci nie potrzeba. Mięso grillujesz jak nikt inny, dlatego starannie wybierasz oferty spośród setek nadesłanych zaproszeń na grilla.

 

Maryniarz - Znasz prawdziwy sekret kruchości mięsa - jako Maryniarz przemierzyłeś wszystkie strony świata w poszukiwaniu idealnych receptur. Żadna marynata nie jest już dla Ciebie tajemnicą! (dodaj minimum 25 przepisów z kategorii Marynowanie)

 

Kulinarny paparazzi - Robisz zdjęcie każdemu zjadanemu przez siebie posiłkowi? Jedzenie musisz mieć podane na zdjęciu... tzn. na talerzu. Jesteś kulinarnym paparazzi, ponieważ przepisy bez zdjęć dla Ciebie nie istnieją! By otrzymać tytuł należy dodać min. 100 pierwszych zdjęć do przepisu

 

SMAKosz - Uwielbiasz oliwki, suszone pomidory czy kapary, a marynowane warzywa często goszczą na Twoim stole? Za dodanie 20 przepisów otrzymujesz tytuł. Podczas dodawania przepisu prosimy o wybieranie z listy dokładnych nazw produktów. Asortyment znajduje się na stronie: www.doradcasmaku.pl/produkty/smak.html

 

Koneser Prymat - Jako koneser dobrego smaku doskonale wiesz, że nic tak nie wydobędzie prawdziwego piękna dań jak aromatyczne przyprawy. Towarzyszą Ci one w każdej chwili gotowania. Szczypta szafranu do risotta, łyżeczka aromatycznego rozmarynu do ryby, odrobina ognistego chili pieprz cayenne dla zaostrzenia smaku. Przyprawy są dla Ciebie całym światem. Za dodane minimum 50 przepisów z produktami Prymat otrzymujesz tytuł. Podczas dodawania przepisu prosimy o wybieranie z listy dokładnych nazw produktów. Asortyment znajduje się na stronie: www.doradcasmaku.pl/produkty/prymat.html

 

Jeżeli spełniłeś wszystkie kryteria, a wybrana odznaka jeszcze nie znalazła się na Twoim koncie dodaj jeden dowolny przepis.