Konkurs: Zobacz listę naszych zwycięzcówZ okazji rocznicy DoradcaSmaku.pl wybraliśmy osobę z wielką kulinarną pasją, by nagrodzić ją wyjazdem na inspirującą wycieczkę kulinarną. Spośród wszystkich konkursowych zgłoszeń wyłoniliśmy 3 najciekawsze, najbardziej zaskakujące - jednym słowem najbardziej zakręcone. Wybór Kulinarnie Zakręconej Osobowości spoczywał od tej pory już tylko w rękach Naszych Doradców - przez prawie dwa tygodnie finaliści rywalizowali o Wasze głosy. Nagrodą główną w konkursie jest wycieczka do Barcelony; pozostali dwaj uczestnicy także otrzymują cenną nagrodę: zmywarkę firmy Bosch.

Dodatkowo wszystkie osoby głosujące mogły zostawiać komentarze z uzasadnieniem wyboru swojego faworyta. Wyłoniliśmy 10 najlepszych, najbardziej zabawnych komentarzy, których autorzy otrzymują od nas elegancki, funkcjonalny młynek grawitacyjny do pieprzu.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, głosy oraz komentarze. To dzięki Wam poziom konkursu był tak wysoki. Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

NAGRODY:

Wycieczka kulinarna do Barcelony - Nagrodą główną jest pełna kulinarnych wrażeń wycieczka do stolicy Katalonii wraz z osobą towarzyszącą. Gwarantujemy przelot, zakwaterowanie, ubezpieczenie, pełne wyżywienie i opiekę przewodnika/ tłumacza. To będą 3 dni pełne niezapomnianych atrakcji.
BOSCH zmywarka wolnostojąca SRS55M72EU - Nagrodą za II i III miejsce jest zmywarka marki BOSCH, model: SRS55M72EU w kolorze białym. Elegancka i funkcjonalna, może pomieścić do 9 kompletów naczyń. Praktyczna w użytkowaniu dzięki licznym dodatkowym funkcjom: HalfLoad. Klasy AAA, auto 3 in 1, AquaSensor, chowane pokrętło, AquaStop, wyświetlacz, programowanie czasu do startu do 19 h, 47 db (re 1 pW).
Młynek grawitacyjny - Nagrodami dla osób głosujących jest 10 młynków grawitacyjnych. Ziarna pieprzu lub kryształki soli charakteryzują się najbardziej wyrazistym smakiem zaraz po zmieleniu. Dlatego warto mieć pod ręką praktyczny młynek grawitacyjny, którym błyskawicznie doprawimy przygotowywane potrawy. Czarny, elegancki młynek będzie ozdobą każdej kuchni.


FINALIŚCI:

I miejsce: Małgorzata Skibińska - 36% wszystkich głosów.

Autorka pracy „Mój Kulinarny Anioł” wygrywa Nagrodę Główną: wycieczkę kulinarną do Barcelony.

II miejsce: Wojciech Porzeziński - 35% wszystkich głosów.

Autor filmu „Kulinarna magia” otrzymuje od nas zmywarkę wolnostojącą BOSCH SRS55M72EU.
III miejsce: Przemysław Kot - 29% wszystkich głosów.

Autor pracy „Coolinarium Vitae” otrzymuje od nas zmywarkę wolnostojącą BOSCH SRS55M72EU.


WYRÓŻNIONE KOMENTARZE:

1. plocia:
Świetny pomysł na Prymatowo-Kucharkową babę. Wie co to dobry smak - nosi go zawsze przy sobie. Na poczekaniu coś smacznego wymyśla - nie jednego SMAKA narobi w niejednej kuchni.


2. Justyna:
Pani Małgorzata wszystkich wymiata - niczego się nie boi z chochlą w dłoni twardo stoi. Swoją kulinarną pasję pokazuje i wszystkim nam imponuje.

Świetny pomysł z tą "lalką" - jestem na tak.


3. Joanna:
Kulinarny aniołek dziś z Kucharka spadł, niebiańskie rozkosze podniebieniu dał.
Że jest pełen warzyw ma energii w bród, bo jest smaczny, zdrowy i ma świeży look.


4. Sylwia:
Gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść
Tu kucharka jedna wszystkich nam dziś zjedna
Najpierw poda nam przystawkę do ozdoby da truskawkę
Potem obiad będzie pycha mięsko, ziemniak nas rozpycha
Nie zapomni o deserze może jabłko nam obierze?
Nie, tym razem wielki tort Jaki pyszny! Ki to czort?
Dziś Małgosia rządzi w kuchni
Wiecie o tym już miluchni!!!!!


5. Anna:
Doskonała prezentacja całej osobowości i charakteru :) Ostry jak papryczka chili, łagodny jak baranek, a słodki jak duży kawałek tortu :)


6. ben-ka:
Po obejrzeniu filmiku poczułam zazdrość ! I to nie dlatego, że Wojciech nakręcił go, ale dlatego, że tak umiejętnie potrafi pokierować i wydawać polecenia tym wszystkim sprzętom kuchennym:):):) Też bym tak chciała.... ale nie potrafię, mnie ani nóż, ani tasak ani nawet łyżeczka nie chcą się słuchać i bez mojej ręki niczego same nie zrobią. A tu proszę taki hit !!! Z chęcią tego zdolniachę zaproszę do swojej kuchni, a na razie wspieram Go swoim głosem.

7. banditka:
Pan Wojtek zaprosił nas na magiczne przedstawienie, gdzie sam wystąpił w roli kulinarnego maga. Na jego polecenie warzywa same się obierają, szatkują, podsmażają i wytworną ucztę stwarzają! A tak na poważnie - za pomysł, za ogrom pracy włożonej w przygotowanie zabawnego filmu należy się właśnie jemu równie magiczna Barcelona!


8. Jolanta:
Hokus-pokus, Czary-mary to tajemne są zabawy, gdy do kuchni wkracza magia, moc radości wszystkim sprawia, oglądałam z ciekawością, co za talent ma ten gościu, filmik bardzo jest ciekawy, Wojciech mistrzem tej zabawy!


9. jola 1:
Przyprawowa lala kuchni ładnego wyglądu nada, lecz rozbierać lalę z przypraw nie bardzo wypada:) Widać talent gospodyni po...lali wykonaniu, myślę, że równie wielki talent ma gospodyni w...gotowaniu. W wielkiej sztuce gotowania, dużą wagę przykłada do przyprawiania. Myślę, że kuchnia gospodyni jest smaczna i zdrowa, kiedy wszystko pod kontrolą ma...lala przyprawowa :)


10. marchewka:
Pani Małgosi anioł stróż,
Jest niesamowity – i już!
Z liści laurowych skrzydła zielone,
Sprawią, że kucharki będą uskrzydlone.
Goździki w spódnicę ładnie utkane,
Sprawią, że i dla mężczyzn przyjemne będzie gotowanie.
Dzięki niemu autorka Barcelonę powinna odwiedzić,
By hiszpańskimi smakołykami życie sobie osłodzić.Autorzy wyróżnionych komentarzy otrzymują od nas młynki grawitacyjne.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się poprzez wiadomość e- mail.


Regulamin konkursu jest dostępny TUTAJ.