Konkurs: Pokaż swoją kulinarną osobowość

Z okazji rocznicy DoradcySmaku.pl proponujemy udział w wyjątkowym Konkursie. Szukamy osoby z wielką kulinarną pasją, by nagrodzić ją wyjazdem na inspirującą wycieczkę kulinarną do Barcelony. Jeżeli chcesz rozsmakować się w tradycyjnej katalońskiej kuchni koniecznie weź udział w naszym Konkursie. Masz szansę podążać szlakiem najbardziej atrakcyjnych miejsc na kulinarnej mapie Barcelony, uczestnicząc jednocześnie w degustacjach wyjątkowych przysmaków. Rozwiń wodze fantazji i wyraź swoją pasję w niepowtarzalny sposób. Wyłonimy 3 najciekawsze, najbardziej zaskakujące - jednym słowem najbardziej zakręcone zgłoszenia, które następnie wezmą udział w głosowaniu on - line. Finaliści będą rywalizować o nagrodę główną - wycieczkę do Barcelony; pozostali dwaj uczestnicy także otrzymają cenną nagrodę - czekają na nich 2 zmywarki firmy Bosch. Zachęcamy do udziału!ZASADY KONKURSU:

1. Do udziału w naszym Konkursie zapraszamy osoby pełnoletnie.
2. Oczekujemy na zgłoszenia reprezentujące różnorodne formy literackie, muzyczne, filmowe, fotograficzne, plastyczne i inne artystyczne.
3. Warunkiem udziału Waszego zgłoszenia w Konkursie jest możliwość jego prezentacji na portalu DoradcaSmaku.pl
4. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na ewentualną obróbkę komputerową materiału zgłoszeniowego, przeprowadzoną przez nas na potrzeby prezentacji on – line.
5. Każdy Uczestnik może wysłać maksymalnie 1 zgłoszenie.
6. Aby wziąć udział w konkursie należy:
a) posiadać konto na DoradcySmaku.pl
b) zalogować się na stronie DoradcySmaku.pl
c) wypełnić wymagane pola formularza zgłoszeniowego, przechodząc do zakładki: Biorę udział w Konkursie (dostępna poniżej).
d) zaakceptować Regulamin Konkursu
e) zaakceptować oświadczenie, iż jest się autorem i właścicielem praw do zamieszczonego w zgłoszeniu materiału oraz zezwolić na jego publikację w serwisie w sposób określony w par. 6 Regulaminu
f) wybrać jedną z dwóch możliwości przesłania zgłoszenia:
- Wybieram zgłoszenie drogą elektroniczną poprzez formularz - opcja dostępna do dnia 28 kwietnia 2011
- Wybieram zgłoszenie drogą elektroniczną poprzez link do strony zewnętrznej - opcja dostępna do dnia 28 kwietnia 2011
7. W przypadku zgłoszenia wysyłanego drogą elektroniczną poprzez formularz, załączony plik musi spełniać następujące wymagania techniczne:
a) format zapisu: jpg, png, avi, wmv, wma, mov lub 3gp
b) max waga 15 mb
8. W oparciu o takie kryteria jak: pomysłowość, kreatywność, poczucie humoru i szczególne walory artystyczne wybierzemy 3 najciekawsze zgłoszenia, które zawalczą o nagrodę główną.


NAGRODY:
Nagrodą główną jest pełna kulinarnych wrażeń wycieczka do stolicy Katalonii wraz z osobą towarzyszącą. Gwarantujemy przelot, zakwaterowanie, pełne wyżywienie i opiekę przewodnika. To będą 3 dni pełne niezapomnianych atrakcji.
Nagrodą za II i III miejsce jest zmywarka marki BOSCH, model: SRS55M72EU w kolorze białym. Elegancka i funkcjonalna, może pomieścić do 9 kompletów naczyń. Praktyczna w użytkowaniu dzięki licznym dodatkowym funkcjom: HalfLoad. Klasy AAA, auto 3 in 1, AquaSensor, chowane pokrętło, AquaStop, wyświetlacz, programowanie czasu do startu do 19 h, 47 db (re 1 pW).


Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o przeczytanie Regulaminu