Sposób przygotowania

Do litra bulionu dodać ziemniaki oraz oczyszczony i pocięty szczaw.Zagotować.Pod koniec zdjąć z ognia,doprawić śmietaną,przyprawami.Podawać z jajkiem na twardo;)

Komentarze

 • 0
  141751_bukiet_kwiatow_tulipany_wazon
  Opublikowano

  Henryka2

  Ziemniaki gotują się ok. 20 min.Szczaw najwyżej 5min! Jak sobie wyobrażasz więc gotowanie tej zupy, kiedy wkładasz warzywa jednocześnie?I to jeszcze do zimnej wody?!Ośmielam sie stwierdzić,że nie gotowałaś tej zupy, bo efekt Twojego przepisu jest nie jadalny!
 • 4
  original
  Opublikowano

  polly66

  niezbyt miłe i trafne to spostrzeżenie!! wybacz ale ziemniaki gotują się 20min?? jeżeli pokroisz je na drobne kawałeczki to również?? hmm dziwne...1 słyszę.Może z racji wieku nie wypada mi się kłócić ale... a z resztą jak śmiesz zakładać,że niejadalny(popracuj nad ortografią) - może najpierw warto by było spróbować zrobić,żeby móc oceniać,nie mam racji??!! owszem,jeżeli wsadzisz od razu całe chłopskie kawały \"kartofli\" to powodzenia tylko,że ja tak nie robię i wyobraź sobie,że jednak gotowałam tę zupę i to nie raz i nie dwa i jakoś tak wyszło,że sama (nierealne prawda?!)...może uogólniłam pisanie przepisu do4zdań ale takie komentarze są całkowicie nie na miejscu i dosłownie mówiąc chamskie
 • 1
  no-image
  Opublikowano

  kuklik

  bardzo lubię i dzisiaj gotuję
 • 4
  dscf7715
  Opublikowano

  Mysiunia

  zupa wygląda świetnie a niektórzy mają już w naturze aby na siłę komuś coś wytknąć nie mając racji, aby tylko mieć satysfakcje..
 • 0
  original
  Opublikowano

  FAFIK

  Uwielbiam zupę szczawiową! Super przepis!
 • 0
  100_7604
  Opublikowano

  misia53

  A ja dziś specjalnie posiałam sobie szczaw ,bo uwielbiam szczawiową z jajemm . nieraz robię na zeberkach a jak chcę szybko to tak jak ty ... przepis sprawdzony ...o.k..

Dodaj komentarz

Dodawać komentarze mogą tylko zalogowani użytkownicy !

Zaloguj się ! lub Zarejestruj się !