Sposób przygotowania

Wołowinę obgotowujemy, myjemy i wkładamy do garnka z czystą woda z zielem angielskim i przyprawami. Gotujemy ok 30 min.
Dodajemy obrane, umyte i pokrojone w kawałki warzywa oraz sól i pieprz i gotujemy następne półgodziny.
Rosół zostawiamy na kilka godzin by nabrał smaku.
podgrzewamy i podajemy np z makaronem.

Komentarze

 • -5
  141751_bukiet_kwiatow_tulipany_wazon
  Opublikowano

  Henryka2

  To raczej danie z makaronu z wywarem jakimś.Ani koloru ani przejrzystości... Nie, rosół na pewno to nie jest, przynajmniej nie wygląda.
 • 1
  original
  Opublikowano

  dorota20w

  Henryko ugotowałam tak jak umiem. Zamiast pisać złośliwe komentarze wolałabym konstruktywną krytykę, co ulepszyć w przepisie.
 • -5
  141751_bukiet_kwiatow_tulipany_wazon
  Opublikowano

  Henryka2

  No to nie umiesz.W necie są setki dobrych przepisów na rosół.A więc to co jest na twoim zdjęciu, na pewno nie widziało włowiny.Jest to najprawdopodobniej makaron w wodzie z jego gotowania.Rosół jest koloru złotego, klarowny, ma oczka tłuszczu, których w twoim całkowicie brak.Następna rzecz: nikt nie obgotowuje mięsa i nie wylewa wywaru.Wywar się szumuje, a nie wylewa wraz z całym smakiem.Czas gotowania wołowiny jest niewłaściwy.W składzie podajesz cebulę, której w opisie wykonania nie ma.więc co się z nią stało? a gdzie pietruszka i por? Najważniejsze w rosole warzywa.Przykro mi,ale przepis jest totalną porażką.I przyszła mi jeszcze jedna mysl do głowy: jak ktoś może nie umieć ugotować rosołu a wstawiać na blogu wykwintne przepisy z doskonałymi zdjęciami?! Coś tu jest nie tak.
 • -4
  141751_bukiet_kwiatow_tulipany_wazon
  Opublikowano

  Henryka2

  Henryka No to nie umiesz.W necie są setki dobrych przepisów na rosół.A więc to co jest na twoim zdjęciu, na pewno nie widziało włowiny.Jest to najprawdopodobniej makaron w wodzie z jego gotowania.Rosół jest koloru złotego, klarowny, ma oczka tłuszczu, których w twoim całkowicie brak.Następna rzecz: nikt nie obgotowuje mięsa i nie wylewa wywaru.Wywar się szumuje, a nie wylewa wraz z całym smakiem.Czas gotowania wołowiny jest niewłaściwy.W składzie podajesz cebulę, której w opisie wykonania nie ma.więc co się z nią stało? a gdzie pietruszka i por? Najważniejsze w rosole warzywa.Przykro mi,ale przepis jest totalną porażką.I przyszła mi jeszcze jedna mysl do głowy: jak ktoś może nie umieć ugotować rosołu a wstawiać na blogu wykwintne przepisy z doskonałymi zdjęciami?! Coś tu jest nie tak.
 • -3
  141751_bukiet_kwiatow_tulipany_wazon
  Opublikowano

  Henryka2

  Henryka Henryka No to nie umiesz.W necie są setki dobrych przepisów na rosół.A więc to co jest na twoim zdjęciu, na pewno nie widziało włowiny.Jest to najprawdopodobniej makaron w wodzie z jego gotowania.Rosół jest koloru złotego, klarowny, ma oczka tłuszczu, których w twoim całkowicie brak.Następna rzecz: nikt nie obgotowuje mięsa i nie wylewa wywaru.Wywar się szumuje, a nie wylewa wraz z całym smakiem.Czas gotowania wołowiny jest niewłaściwy.W składzie podajesz cebulę, której w opisie wykonania nie ma.więc co się z nią stało? a gdzie pietruszka i por? Najważniejsze w rosole warzywa.Przykro mi,ale przepis jest totalną porażką.I przyszła mi jeszcze jedna mysl do głowy: jak ktoś może nie umieć ugotować rosołu a wstawiać na blogu wykwintne przepisy z doskonałymi zdjęciami?! Coś tu jest nie tak.
 • -2
  141751_bukiet_kwiatow_tulipany_wazon
  Opublikowano

  Henryka2

  A dubelki po to,żebyś miała co minusować, jak ci zabraknie, napisz, napiszę wiecej.Pozdrawiam serdecznie i zyczę miłego minusowania.
 • 4
  original
  Opublikowano

  dorota20w

  Henryko przepraszam cie ale jesteś smieszna - radzę ci udoskonalaj swoje przepisy a przede wszystkim zdjęcia a nie szukaj dziury tam gdzie jej nie ma i przede wszystkim czytaj teksty ze zrozumieniem :)
 • -4
  141751_bukiet_kwiatow_tulipany_wazon
  Opublikowano

  Henryka2

  Widze,że na priv jedno, a na pokaz drugie .Nie mam zamiaru dyskutować, jesteś żałosna z tą vendettą i tyle.Myślisz,że ranisz mnie minusowaniem moich komentarzy! Nie, po prostu nie masz argumentów i mścisz sie jak dziecko.A co do moich przepisów, to są poprawne, a żadne z moich zdjęć nie przedstawia bryi w wodzie z gotowania makarony, a ilustruje przepis.Widzę,że nie masz zamiaru zastanowić się nad tym co skrytykowałam, a szukasz okazji do kkłotni i minusowania.Musisz poszukać gdzie indziej, bo ja w odróżnieniu od ciebie, mam co robić i na poziom przekupki, na swój poziom, mnie nie sprowadzisz.
 • -4
  141751_bukiet_kwiatow_tulipany_wazon
  Opublikowano

  Henryka2

  A i myslę,że bedziesz musiała sie wytłumaczyc Doradcy z ilości posiadanych kont (dozwolone jest jedno).Minusujesz mnie z kilku, wiec jak to jest?!
 • 3
  original
  Opublikowano

  dorota20w

  Henryko odsyłam cie do mojej wypowiedzi wyżej

Dodaj komentarz

Dodawać komentarze mogą tylko zalogowani użytkownicy !

Zaloguj się ! lub Zarejestruj się !