Sposób przygotowania

Makaron zagotować w osolonej wodzie. Zalać go zimną wodą, odczekać na chwilę i odcedzić. Koncentrat wymieszać ze śmietaną. Polać po makaronie. Podczas spożywania wymieszać! Pycha!

Komentarze

 • 1
  original
  Opublikowano

  SmacznaPyza

  mam nadzieję, że smakuje lepiej niż wygląda
 • 3
  original
  Opublikowano

  pioge7

  smakowało bardzo, a wygląda przecież też ładnie :D
 • -1
  141751_bukiet_kwiatow_tulipany_wazon
  Opublikowano

  Henryka2

  No, pioge, coś z oczkami zrobić trzeba. albo...z gustem! Nie wygląda ładnie, mówię Ci!
 • 4
  original
  Opublikowano

  pioge7

  powiem tak: są gusta i guściki; a ja wiem że Panią to dogodzić nie łatwo, mnie też się dużo w waszych przepisach nie podoba ale jakoś się nie wypowiadam, a moje przepisy to chyba was nigdy nie usatysfakcjonują
 • 5
  original
  Opublikowano

  pioge7

  i jeszcze jedno: jakbym nawet zrobił coś podobnego w stylu Roberta Sowy to i tak krytyka by była z waszej strony
 • -2
  no-image
  Opublikowano

  Konto zablokowane

  No myślę,że nie masz powodu wypowiadać się o naszych przepisach, najpierw popraw poziom swoich. I gwarantuję Ci,że jeśli dodasz przepis na poziomie wyższym niż obecnie, pierwsza pochwalę tenże przepis.Nie sugeruj,że ktoś się na Ciebie uwziął. bo tak nie jest.
 • -1
  no-image
  Opublikowano

  Konto zablokowane

  Żebyś nie musiał się za wiele domyślać, napisałam z nicka mojego syna, więc podpisuję Henryka
 • 5
  original
  Opublikowano

  pioge7

  Jeśli nie podoba ci się coś to informuję że u góry nad każdym przepisem jest coś takiego jak zgłoś nadużycie: proszę zgłosić i Doradca to sprawdzi, zauważyłem tutaj wiele przepisów albo ściągniętych żywcem z gazety, albo też o jak to piszesz niskim poziomie ale jakoś nie widzę żebyś się tam wypowiadała na ten temat jaki to przepis nie jest. A co do Twoich przepisów też nie podoba mi się wiele rzeczy ale nie muszę mówić o tym na głos, co nie robię, nie myśl że ty masz wszystko takie że \"łoho\" perfekcyjne, bo nikt perfekcyjny nie jest.
 • -2
  141751_bukiet_kwiatow_tulipany_wazon
  Opublikowano

  Henryka2

  Jeśli chodzi o moje przepisy, nie są na pewno \"łoho\", ale na pewno są poprawne.Nie znajdziesz tam błędów merytorycznych, od których u Ciebie aż się roi.Zawsze uczciwie komentuję, więc jeżeli przepis jest dobry, piszę to, ale jeżeli przepis jest do bani, też to piszę.Nie uznaję Towarzystwa Wzajemnej Adoracji.Jesteśmy tu po to,żeby się wzajemnie wymieniać wiedzą kulinarną, a nie TWA- pycha, mniam, a przepisu nawet nie czyta.A komentować każdy może.Jak Ci się coś nie podoba, pisz. Aha, jeszcze jedno:oceniam nie wykwintność potrawy, ale skład i wykonanie i wygląd.W tym przepisie nie podoba mi się np. zdjęcie, sos walnięty na makaron z rozpryskami po talerzu.A makaron z sosem pomidorowym bardzo lubię.I nie traktuj mojej krytyki jako czegoś osobistego.Uważam,że krytyuczne komentarze, jeśli nie są złośliwe, bardzo pomagają nam gotować lepiej.Pozdrawiam!
 • 6
  original
  Opublikowano

  pioge7

  widzę że brak w tobie samokrytyki, wiem że moje nie są wszystkie dobre, ale całe życie się uczymy, na pewno ty jak zaczynałaś to nie od razu byłaś mistrzem w tym co robisz, i na pewno dalej nie jesteś bo nikt nigdy nie będzie w niczym dobry do perfekcji...

Dodaj komentarz

Dodawać komentarze mogą tylko zalogowani użytkownicy !

Zaloguj się ! lub Zarejestruj się !