Gęsia wątróbka ze słonecznikiem i orzechami

Czas przygotowania:
15 min

Ilość porcji:
3 - 4

Kalkulator jednostek
×

kostka

kg

g

gramów

mała łyż.

dużej łyż.

duża łyż.

ml

łyżeczka

łyżka

szklanka

  • cebula

    1
  • słonecznik łuskany

    1 garść
  • orzechy włoskie

    1 garść
  • masło

    2 łyzki
  • pieprz

  • sól

Wyślij składniki na:
Listonic

Sposób przygotowania

Kroki postępowania

Krok 1 - Gęsia wątróbka ze słonecznikiem i orzechami foto
Ziarna slonecznika należy podprażyć na suchej patelni, orzechy włoskie należy posiekać. Cebulę kroimy w drobną kostkę, a wątróbkę kroimy w plastry.
Krok 2 - Gęsia wątróbka ze słonecznikiem i orzechami foto
Na patelni rozgrzewamy masło i przesmażamy na nim z 2 stron kawałki wątróbki,
Krok 3 - Gęsia wątróbka ze słonecznikiem i orzechami foto
następnie dodajemy cebulkę i smażymy 3 minutki
Krok 4 - Gęsia wątróbka ze słonecznikiem i orzechami foto
po tym czasie dodajemy uprazony słonecznik oraz orzechy. Całość smażymy jeszcze chwilę do miękkości wątróbki,
Krok 5 - Gęsia wątróbka ze słonecznikiem i orzechami foto
bezposrednio przed podaniem doprawiamy solą i pieprzem.

Poznaj podobne przepisy

Kulinarne porady

Aktualności

Komentarze (7)

Dodawać komentarz mogą tylko zalogowani użytkownicy
babajaga1969 28.11.2012 18:27
jadłam gęsią wątróbkę - jest pyszna
Mysiunia 27.11.2012 21:02
U mnie hodujemy gęsi na masową skalę :) Większość oddajemy do ubojni, ale zawsze trochę zostawiamy, bo co trochę ktoś przyjeżdża kupić sobie taką młodą gąskę :) A sprzedajemy w całości, razem z podrobami
Monika58 27.11.2012 19:37
pyszna
Henryka2 27.11.2012 16:49
Kupujesz z podrobami? Pewnie u rolnika, bo u mnie na targu nie ma. A w marketach takie wymrożaki leżą. Dziękuję za odpowiedź.
Mysiunia 27.11.2012 07:28
Henryka - dlatego lepiej kupić całą gęś :) kilogram żywej gęsi wynosi 14zł,jeśli się chce zabitą to +20zł do całkowitej ceny z wagi, więc w zależności od wielkości wychodzi ok. 120-150zł za całą gęś
Henryka2 27.11.2012 06:11
sroczka, ja też bym zjadła, ale raczej mi to nie grozi, 1kg kosztuje prawie 300zł.
Sroczka 26.11.2012 23:19
Nie jadłam jeszcze gęsiej wątróbki, ale z chęcią bym spróbowała.

MASZ GŁOWĘ PEŁNĄ KULINARNYCH POMYSŁÓW?

Zaloguj się i podziel się z innymi swoimi przepisami!

prymat