Programy TV

Doradca Smaku

logo_fit-210-210

Wstęp

„Doradca Smaku” to nie tylko portal społecznościowy, ale również program kulinarny.

Doradca Smaku” to nie tylko portal społecznościowy, ale również program kulinarny. Dla wszystkich amatorów dobrego jedzenia, a także dla zaawansowanych w sztuce gotowania powstał doskonały program, dzięki któremu przyrządzanie dań stało się jeszcze prostsze, przyjemniejsze i pełne inspirujących pomysłów. 

Tematem spotkań w poprzednich edycjach programu były głównie tradycyjne potrawy kuchni europejskiej, a prowadzący udowodnił, że są one proste w przygotowaniu i doskonale sprawdzą się w kuchni polskiej. Widzowie mogli poznać przepisy na lekkie sałatki, rozgrzewające zupy, aromatyczne mięsa, soczyste ryby i doskonałe desery – a wszystko w magiczne 5 minut. Doradca Smaku obalał kulinarne mity, inspirował oraz zachęcał do eksperymentowania i próbowania nowych smaków oraz dzielenia się swoimi trikami kulinarnymi. 

W kolejnych edycjach „Doradcy Smaku" również nie zabrakło przepisów na rozmaite potrawy, które przyniosły nowe pomysły na codzienne posiłki i ciekawą kuchnię domową. Obok autorskich przepisów znanego kucharza pojawiły się także pomysły zainspirowane przepisami naszych Użytkowników! Oryginalne kombinacje smaków zaintrygowały zapewne początkujących, ale także i widzów bardziej zaawansowanych w sztuce gotowania.

Program „Doradca Smaku" emitowany jest codziennie od poniedziałku do czwartku o godz. 20.10 na antenie telewizji TVN.

Prowadzącym minionej edycji był Andrzej Polan, znakomity kucharz oraz kreator intrygujących połączeń smakowych w oparciu o wykorzystanie prostych sezonowych produktów. Aktualną edycję prowadzi Michel Moran.

Serdecznie zapraszamy poszukujących kulinarnych inspiracji!