Programy TV

Doradca Smaku

logo_fit-210-210

Wstęp

„Doradca Smaku” to nie tylko portal społecznościowy, ale również program kulinarny.

Doradca Smaku” to nie tylko portal społecznościowy, ale również program kulinarny. Dla wszystkich amatorów dobrego jedzenia, a także dla zaawansowanych w sztuce gotowania powstał doskonały program, dzięki któremu przyrządzanie dań stało się jeszcze prostsze, przyjemniejsze i pełne inspirujących pomysłów. 

Prowadzącym program i autorem przepisów jest ponownie Michel Moran - znakomity szef kuchni ceniony ze względu na swój profesjonalizm oraz niezwykle sympatyczną osobowość. Codziennie od poniedziałku do czwartku Michel Moran będzie prezentować nowe, interesujące przepisy.

Tematem odcinków będą ulubione potrawy Michela i jego popisowe dania – np. jajo en meurette, sałatka z kurczakiem i awokado, czy sandacz z porami. Zapraszam więc do oglądania VIII już edycji programu pełnej smakowitych pomysłów na wyjątkowe dania!

Tematem spotkań w poprzednich edycjach programu były głównie tradycyjne potrawy kuchni europejskiej, a prowadzący udowodnił, że są one proste w przygotowaniu i doskonale sprawdzą się w kuchni polskiej. Widzowie mogli poznać przepisy na lekkie sałatki, rozgrzewające zupy, aromatyczne mięsa, soczyste ryby i doskonałe desery – a wszystko w magiczne 5 minut. Doradca Smaku obalał kulinarne mity, inspirował oraz zachęcał do eksperymentowania i próbowania nowych smaków oraz dzielenia się swoimi trikami kulinarnymi. 

Obok autorskich przepisów znanego kucharza pojawiły się także pomysły zainspirowane przepisami naszych Użytkowników! Oryginalne kombinacje smaków zaintrygowały zapewne początkujących, ale także i widzów bardziej zaawansowanych w sztuce gotowania. 

Program „Doradca Smaku" emitowany jest codziennie od poniedziałku do czwartku o godz. 20.10 na antenie telewizji TVN.

Prowadzącym IV, V i VI edycję programu był Andrzej Polan, znakomity kucharz oraz kreator intrygujących połączeń smakowych w oparciu o wykorzystanie prostych sezonowych produktów.

Serdecznie zapraszamy poszukujących kulinarnych inspiracji!