Programy TV

Doradca Smaku express

ddtvn_fit-210-210

Wstęp

„Doradca Smaku express” to nowy program kulinarny emitowany na antenie telewizji TVN i TTV.

„Doradca Smaku express” to nowy program kulinarny emitowany na antenie telewizji TVN i TTV. Każdy odcinek to zupełnie inna, trwająca zaledwie 40 sekund podróż pełna wyjątkowych smaków.

Kilkadziesiąt smacznych sekund wystarczy, aby nie tylko pokazać ciekawe danie, ale też zaprezentować triki ułatwiające pracę w kuchni zarówno początkującym, jak i zaawansowanym w sztuce gotowania.

„Doradca Smaku express” to pierwszy tego typu program w telewizji. Emitowany będzie na antenie telewizji TVN i TTV kilka razy w tygodniu o zmiennych godzinach. Dlatego uważnie śledźcie aktualności, aby nie przegapić żadnego odcinka. Każdego dnia przed premierą w serwisie doradcasmaku.pl pojawia się jego zapowiedź.

Gotowanie w programie odbędzie się w nieodłącznym towarzystwie przypraw Prymat oraz dodatków marki Smak. Prowadzącym program jest Robert Sowa, jeden z najbardziej znanych kucharzy w Polsce, kreator menu największych wydarzeń kulturalno-kulinarnych w Polsce i wielki ambasador kuchni polskiej. Widzom telewizji TVN i TTV zdradza swoje kulinarne tajemnice i dzieli się autorskimi przepisami na nowoczesne dania pełne intrygujących smaków.

Wszystkie przepisy z programu jak zawsze będzie można odnaleźć w serwisie www.doradcasmaku.pl.