Wielkanoc z Kucharkiem

1300x508_DS_KUCH_SosCiemny_Wielkanoc_2023_BEZ_CTA_v02

Wielkanoc to czas, kiedy spotykamy się z rodziną i przyjaciółmi, aby wspólnie, przy świątecznym stole, delektować się pysznymi potrawami. Dlatego też, zaplanowanie odpowiedniego menu jest bardzo ważne. Większość z nas chce przygotować tradycyjne i smaczne dania na Wielkanoc dla swoich najbliższych. Jednak nierzadko zdarza się, że brakuje nam czasu na gotowanie, a także pomysłów na sprawdzone wielkanocne dania. Jeśli zastanawiacie się, jakie szybkie i łatwe przepisy na Wielkanoc włączyć do Waszego kulinarnego repertuaru, to poniżej znajdziecie wiele smacznych inspiracji. 

1300x250_KUCH_Sniadanie-wielkanocne-2023_Przekladki-na-DS_V02b_white-top

 

Zbliża się Wielkanoc, a tym samym ten szczególny czas w roku, kiedy wspólnie zasiadamy razem przy stole, aby cieszyć się pysznymi potrawami. Czy może być coś lepszego niż wielkanocne śniadanie, które zadowoli każde podniebienie? Przedstawiam Wam moje propozycje na pyszne i proste przepisy na Wielkanoc, które sprawią, że świąteczne śniadanie będzie naprawdę wyjątkowe.

1300x250_KUCH_OBIAD_wielkanocny-2023_Przekladki-na-DS_V01c

 

Pewnie zastanawiacie się, co przygotować na rodzinny obiad na Wielkanoc? Święta zawsze kojarzą się z pysznym jedzeniem i suto zastawionym stołem. To też wyjątkowa okazja, aby delektować się tymi ulubionymi i tradycyjnymi potrawami. Jeśli szukacie pomysłu na uroczysty obiad wielkanocny, to polecam zacząć od klasycznej zupy - żurku lub zupy chrzanowej z jajkiem. Na drugie danie polecam pyszne pieczone mięso na Wielkanoc, np. kaczka, kurczak czy schab. Alternatywą może być pieczona biała kiełbasa w sosie chrzanowym czy pieczeń rzymska z jajem.

prymat