Blogi

 • Uwielbiam lody truskawkowe.....

  Od zawsze moim ulubionym smakiem lodów jest truskawka. Lubię również inne , ale ten jest dla mnie naj........, jednak żeby nie było nudno poszukuję nowych połączeń smakowych z truskawką w roli głównej.

  Zobacz więcej
 • Truskawka nie tylko na słodko

  Smakowita , aromatyczna , bogata w witaminy i możliwości różnorodnego zastosowania. Nasza uwielbiana truskawka.

  Zobacz więcej
 • Dla mojej mamy......

  Wszystkim MAMOM gorące i najserdeczniejsze życzenia z okazji ICH ŚWIĘTA

  Zobacz więcej
 • Grillowanie na patelni

  Grillowane mięsa i warzywa są doskonałym pomysłem nie tylko na przygotowanie smacznego posiłku w plenerze. To świetny sposób na przygotowanie pożywnego obiadu przy użyciu patelni do grillowania również w domu.Wystarczy kawałek mięsa drobiowego, kilka sztuk warzyw, ryż ugotowany na sypko i mamy smaczne danie obiadowe.

  Zobacz więcej
 • Przekąska z kwiatów cukinii

  Tym przepisem chcę zakończyć moje wpisy z kwiatami w roli głównej. Było smacznie, pachnąco, ale ciasto smażone ma też swoje minusy ,a nie każdy również lubi słodkie racuchy i to w kwiatowym wydaniu/mam na myśli domowników/

  Zobacz więcej
 • Obiad prawie królewski...........

  Bardzo lubię, kiedy z piekarnika oprócz zapachu pieczonej ryby, ulatnia się wspaniały zapach przypraw. W mojej kuchni większość dań doprawiam świeżymi lub suszonymi przyprawami, czasem nawet przesadnie. Dzięki gotowym mieszankom przypraw smaki i proporcje są doskonale skomponowane i wiadomo co do czego używać. Moje dzisiejsze danie pachnie cudownie i zapewniam, że tak samo smakuje,a do przyprawienia ryby użyłam gotowej mieszanki ,która została wytypowana jako przyprawa tygodnia.

  Zobacz więcej
 • Znowu kwiaty na talerzu

  ....Ale to tylko dlatego,że chcę wykorzystać w mojej kuchni kwiaty, na które muszę czekać cały rok.

  Zobacz więcej
 • Kolacja w kolorze łososiowym

  Zachęcona pyszną propozycją DS i informacją o pozytywnym działaniu łososiowego koloru,postanowiłam wypróbować jak ten kolor działa na moje samopoczucie .

  Zobacz więcej
 • Kwiaty na talerzu

  O tym jak smakują kwiaty chciałam przekonać się już dawno. Niestety nie mam dostępu do czystych, nieskażonych cywilizacją kwiatów. Niewiele również wiem jakie kwiaty i jak można przyrządzać. Pomijam oczywiście te najbardziej popularne. Bo kto nie zna pysznych przetworów z róży,fiołków ..?

  Zobacz więcej
 • W mojej kuchni królują szparagi

  Najbardziej lubię szparagi podane w prosty sposób. Mogę wówczas poczuć ich prawdziwy smak. Może dlatego , że po raz pierwszy spróbowałam je podane właśnie w taki sposób..........

  Zobacz więcej