Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Przyprawy, marynaty, sosy i musztardy w atrakcyjnych cenach! SPRAWDŹ

Wstęp, 20 kg mniej

Długo zastanawiałam się czy założyć bloga i czy on w ogóle będzie miał tu jakiś sens. Postanowiłam zaryzykować, gdyż to właśnie dziś minął równy rok od momentu kiedy zaczęłam zmieniać styl swojego życia i schudłam 20 kg. Będzie dużo o jedzeniu....

Przeszłam długą drogę, aby móc dzielić się swoim doświadczeniem jakie zdobyłam przez ten rok. Na portalu jestem już jakiś czas, jednak postanowiłam na trochę zniknąć i zawalczyć o siebie. Gotować nie przestałam, wręcz przeciwnie. Zaczęłam poznawać tajniki zdrowego i niezdrowego odżywania i wdrażać je w swój plan żywieniowy. Nie chcę nikomu mydlić oczu, że schudłam tylko zdrowo się odżywiając, bo tak nie jest. Jednym z powodów mojego spadku wagi był sport, czyli bieganie. Jednak na swoim blogu na portalu kulinarnym, chcę skupić się tylko i wyłącznie na gotowaniu. O tym co w swojej kuchni uważam za podstawę a co wyrzuciłam do kosza i już nigdy więcej nie pojawiło się w naszej lodówce, o tym jak sobie radzić z wielką ochotą na coś niezdrowego, o tym jak ma się partnera "wszystko jedzącego" i jak zadowolić jego i siebie . Chcę głównie pisać o jedzeniu, ale nie tylko tym zdrowym. Bo mi przez ten rok nie raz zdarzyło się zjeść dużego burgera, stos frytek czy gigantyczne lody. Uważam, że wszytko jest dla ludzi, ale w życiu trzeba znaleźć pewien złoty środek. Ja swój znalazłam, nie jest skomplikowany, ale zamierzam się dzielić swoimi przemyśleniami i pomysłami.

Jeśli jest ktoś zainteresowany zapraszam do lektury. Będę starała się pisać regularnie :)

 

Pozdrawiam :)

bietka 30.09.2015 10:22
gratuluję i z chęcią będę śledziła twojego bloga :)
Ewa Wojtaszko 17.09.2015 12:02
Gratuluję :) kawał ciężkiej pracy
krystyna330 15.09.2015 15:03
Gratuluję determinacji i wytrzymałości, bo 20 kg w rok to naprawdę dużo, ja mam 5 nadprogramowych kg po ciąży i ciężko mi schudnąć. Patrząc na twoje zdjęcia od razu widać różnicę jakby dwie różne osoby.

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak