Przysmak dla szarej komórki... odsłona druga.

Opublikowano: 21.05.2011
Autor: suzana
Przysmak dla szarej komórki... odsłona druga.
Pierwsza krzyżówka przyznaję, że była prosta. Ale co powiecie na to..?

Przygotowanie tej krzyżówki zajęło mi dobre kilka godzin (może dlatego, że jeszcze nie doszłam jak z Worda wrzucać tutaj sprawnie tabelę...), niemniej jednak ufam, że tym razem nowa porcja rozrywki będzie dla Was  jeszcze większą przyjemnością i tego właśnie Wam życzę!

 

Jak rozwiązywać krzyżówkę?
Do kolorowych kratek należy wpisać rozwiązanie hasła. W polach oznaczonych tymi samymi liczbami powinny znaleźć się jednakowe litery. Następnie całą tabelę należy wypełnić tak, aby powstała krzyżówka. Rozwiązaniem są 4 słowa w kratkach poniżej krzyżówki. Tabela o nazwie "KOD" jest tabelą pomocniczą, do umieszczenia poszczególnych liter. Krzyżówka jest oczywiście krzyżówką kulinarną. Wypełniamy tylko te pola, które zawierają liczby:)

 

Proponuję również tym razem konkurs, kto z Was jako pierwszy rozwiąże krzyżówkę. W związku z tym proszę przesłać rozwiązanie, czyli 4 słowa jako prywatną wiadomość do mnie a wtedy w komentarzu do notatki poznamy zwyciezcę:)
Niestety nagród nie przewidziano, ale może kiedyś na portalu znajdą swoje miejsce podobne konkursy już nagradzane? Co o tym myślicie? :)

 

 

Dobrej zabawy!

 

Przysmak dla szarej komórki... odsłona druga.

P.S. Wszystkie wykonane przeze mnie krzyżówki są moim autorskim pomysłem i są wykonane przeze mnie:)

prymat