Doradca Smaku logoandPrymat logo
PROMOCJA! -10% na ulubione przyprawy z kodem DS10. SPRAWDŹ

przepis z magicznego pudełka pełnego inspiracji :)

Powrót do pracy po urlopie bywa bolesny, trudy ciężkiego dnia osłodziła mi sałatka zainspirowana czerwonym pudełkiem pełnym przypraw. Dziękuję :)

Już prawie zapomniałam o nagrodzie zamówionej w sierpniu. Po naprawdę ciężkim dniu spotkała mnie niespodzianka.
Przemiły Pan kurier dostarczył wielkie czerwone pudełko wypełnione przyprawami mojej ulubionej firmy. Nie namyślałam się długo. W ruch poszły noże, moździeże i blendery. Powstały 3 potrawy - od sasa do lasa połaczone wspólnym mianownikiem inspiracji z pudełka: racuchy z cynamonem, flądra z przyprawą do ryb i makaronowa sałatka do pracy na jutro z solą ziołową i bazylią. 

Ok, nie byłabym sobą, gdybym nie przemyciła odrobiny 'zdrowia' - ryba - doskonałe źródło kwasów omega - na piękną skórę i sprawną głowę, mąka razowa w racuchach - źródło błonnika i witamin B, sałatka to przeciwutleniacze, węglowodany potrzebne do pracy mózgu i witaminy. Wszystko przemycone w super daniach zainspirowanych czerwonym pudełkiem ;)

 

Przepisy - w księdze.

 

przepis z magicznego pudełka pełnego inspiracji :)

przepis z magicznego pudełka pełnego inspiracji :)przepis z magicznego pudełka pełnego inspiracji :)

patusia 13.09.2011 18:59
Też mam w domu pudełko a raczej dwa pudełka z przyprawami Prymat i chociaż wydawałoby się, że to tylko przyprawy, to bardzo cieszą oko i jakże się przydają :) Oj, zjadłabym sobie teraz tej twojej sałatki :)
Monika111 13.09.2011 10:57
Sałatka do pracy boska! Współpracownicy pozazdroszczą.... ;)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak