Aktualności Doradcy Smaku

 • shutterstock_146860322

  Aktualizacja regulaminu - nowy system nagród

  Informacja dla użytkowników serwisu DoradcaSmaku.pl: Z dniem 24. kwietnia wchodzi w życie nowy regulamin serwisu, zachęcamy do zapoznania się ze zmianami.

  Zobacz więcej
 • p1100342..

  Domowe pieczywo - naturalnie najlepsze!

  Wypiekanie pieczywa w domowym zaciszu zaczyna być coraz bardziej popularne, żeby nie powiedzieć modne. I bardzo dobrze - własny chleb lub bułeczki są najzdrowsze! Używamy wyłącznie naturalnych składników, bez żadnych polepszaczy smaku i spulchniaczy.

  Zobacz więcej
 • fotolia_55948793_s

  "Kuchenne rewolucje" w starym młynie

  Jakiś czas temu Mariusz wraz z żoną Wiolettą wyremontował stary zabytkowy Młyn, by stworzyć w nim restaurację. 200-letni budynek to potężna inwestycja, ale współmałżonkowie zdecydowali się zaryzykować i otworzyli restaurację.

  Zobacz więcej
 • fotolia_57150541_s

  Święta, Święta a po Świętach…

  Co roku przed kolejnymi świętami obiecujemy sobie, że tym razem obżarstwa nie będzie. Jednak widok pięknego wielkanocnego stołu zastawionego po brzegi mnóstwem pyszności sprawia, że chętnie sięgamy po kolejną dokładkę żurku, pieczeni, babki czy mazurka.

  Zobacz więcej
 • bratki4

  Bratek, stokrotka i fiołek na talerzu na wiosnę

  Kwiaty postrzegane są przez nas jako ozdoba w wazonie, ogródku która cieszy oko. Szkoda że, zapominamy o tym, albo nie wiemy że, niektóre gatunki kwiatów są jadalne.

  Zobacz więcej
 • dsc_1831

  CZEKOLADA jest dobra na wszystko!

  Niezmiennie uwielbiana na całym świecie - CZEKOLADA - 12 kwietnia ma swój dzień...

  Zobacz więcej
 • moran2-post2

  Druga część bestsellerowego „Doradcy smaku”

  Już 22 kwietnia Michel Moran, kucharz i pasjonat gotowania, który skradł serca telewidzów jako juror w polskiej edycji jednego z programów kulinarnych powróci z kontynuacją swojego kulinarnego bestsellera. „Doradca smaku 2” to zestaw zupełnie nowych 80 przepisów na różnorodne potrawy codzienne i wykwintne oraz zbiór skutecznych trików mistrza, które udoskonalą każde danie.

  Zobacz więcej
 • imag6271_fit-800-600

  Konkurs "Gotuj z Doradcą Smaku" XI tura

  Za nami już 45 odcinków programu Doradca Smaku 3 sezonu - zachęcamy Was do gotowania i odkrywania nowych smaków. Zainspirujcie się przepisami i zdobądźcie sprzęt do kuchni lub elegancką zastawę.

  Zobacz więcej
 • pasztet-wielkanocny000

  Wspomnienie świąt

  Jak zawsze wszystko, co dobre, szybko się kończy, tak jak i święta. Zapraszamy na wspomnienie minionych wielkanocnych, pyszności.

  Zobacz więcej
 • prymat-29.12.2014168055

  6 przepisów na wiosnę na talerzu

  Po Świętach spędzonych tradycyjnie, czyli na bogato przychodzi czas na wiosenne odchudzanie. Po kilku dniach objadania się słodkimi mazurkami, jajkami w majonezie i smakowitymi mięsami oraz wszelkimi innymi specjałami ochota na coś lekkiego jest nad wyraz silna, pomimo że w lodówce każdy znajdzie jakieś „poświąteczne dobra”.

  Zobacz więcej