Aktualności Doradcy Smaku

 • fotolia_66871497_s

  Olsztyński „Pirat” w Kuchennych rewolucjach

  Rodzinny biznes, w którym brak pomysłu na prowadzenie przyhotelowej restauracji. Do tego konflikt na linii ojciec – syn, który odbija się na prowadzeniu restauracji. To oznacza tylko jedno – na pomoc muszą przyjechać Kuchenne rewolucje.

  Zobacz więcej
 • ds7_d5_odc20_pikantnemuffiny_fot_maciejpiorko_mpp_6078

  Doradca Smaku VII: Pikantne muffiny z czekoladą, odc. 19

  Muffiny czy babeczki? Oto jest pytanie...:) Mogłoby się wydawać, że to ten sam wypiek - ale nic bardziej mylnego! Też tak macie, że najchętniej zjedlibyście wszystkie?

  Zobacz więcej
 • ds7_d4_odc17_pizzawege_fot_maciejpiorko_mpp_5784

  Doradca Smaku VII: Pizza wegetariańska, odc.18

  Pizza - uwielbiany na całym świecie włoski placek podbija również moją kuchnię. Lubię pizzę za to, że jest prosta w przyrządzeniu, a przy tym wychodzi wyśmienita w smaku. Zdradzę Wam mój sekret - najważniejsze w pizzy są dobra mąka i świeże składniki. Im mniej składników, tym lepiej - liczy się smak, a Włosi łączenie prostych smaków opanowali do perfekcji.

  Zobacz więcej
 • ds7_d4_odc15_comberzkrolika_fot_maciejpiorko_mpp_5539

  Doradca Smaku VII: Comber z królika z owocami leśnymi, odc. 17

  Na polskich stołach często króluje drób i wieprzowina, rzadziej natomiast jemy inne mięsa. A warto poszukać źródła z dobrym mięsem np. z królika, który idealnie zastąpi kurczaka. To białe i lekkostrawne mięso idealnie nadawać się będzie do dietetycznego menu, dla dzieci i niemowląt.

  Zobacz więcej
 • fotolia_53275836_xs-2

  Co pysznego można przyrządzić z orzechów?

  Za co kochamy orzechy? Trudno wskazać jedną zaletę, bo jest ich naprawdę dużo. Po pierwsze są smaczne, po drugie – zdrowe, po trzecie – nadają się do setek wyjątkowych dań i mogą być nie tylko znakomitym dodatkiem smakowym, ale także ozdobą. Orzechy są wyjątkowe i warto to docenić. Korzystajmy z tego, że trwa na nie sezon!

  Zobacz więcej
 • beko

  Październikowy katalog nagród!

  W nowym katalogu nagród czeka na Was jeszcze więcej nagród i domowych „pomocników”. W jesiennej odsłonie katalogu pojawiły się ekspresy do kawy, blendery, tostery, żelazka i wiele innych atrakcyjnych sprzętów. Nie zwlekajcie i zamawiajcie swoje wymarzone nagrody!

  Zobacz więcej
 • banofee_fit-800-600

  Doradcy Smaku Miesiąca w październiku

  Kolejny raz chciałbym docenić Wasze zaangażowanie w publikowanie nowych przepisów i współtworzenie ze mną serwisu. Jesteście niesamowici, macie wspaniałe pomysły na nowe dania i wciąż umiecie zaskakiwać.

  Zobacz więcej
 • img_9712

  Jak zrobić meksykańskie śniadanie huevos rancheros? Obejrzyj video!

  Huevos rancheros to tradycyjne śniadanie meksykańskie. I to nie byle jakie! Huevos rancheros znaczy dosłownie „jajka ranczera” i jest naprawdę treściwą potrawą. Trudno się dziwić – meksykański farmer przed całym dniem pracy musiał sobie dobrze zjeść!

  Zobacz więcej
 • ds7_d3_odc10_krempasternakowy_fot_maciejpiorko_mpp_4968

  Doradca Smaku VII: Krem pasternakowy ze smażonymi jabłkami, odc. 16

  Pasternak to warzywo bardzo podobne do pietruszki, ale jednak inne. Ma nieco łagodniejszy smak, a przy okazji – trochę słodszy. Z tego względu świetnie nadaje się na różnego rodzaju kremy.

  Zobacz więcej
 • prymat-03.201614914_fit-800-600

  „Kuchenne Rewolucje” w restauracji „1,2,3” w Tarnowie

  Magda i Krzysiek postanowili spełnić swoje marzenie i założyć lokal gastronomiczny. Stwierdzili, że w Tarnowie brakuje prawdziwych restauracji, więc założyli własną, o zagadkowej nazwie „1,2,3”. Wszystko stąd, że postanowili stworzyć potrójne menu – jedno obejmujące ofertę śniadaniową, drugie – obiadową, a trzecie – serwis wieczorny.

  Zobacz więcej