Aktualności Doradcy Smaku

 • img_9078

  Jak zrobić warzywną lasagne? Obejrzyj video!

  Lasagne to jedno z najsłynniejszych dań kuchni włoskiej. Zwyczajowo dodaje się do niej mięso, ale przy odrobinie wyobraźni można z powodzeniem przyrządzić lasagne warzywną!

  Zobacz więcej
 • do-zmiany

  Doradca Smaku VII: Makaron wegetariański z ziołami, odc. 12

  W Polsce kuchnia włoska cieszy się niesłabnącą popularnością. A kuchnia włoska to oczywiście makarony! Dzisiaj Michel Moran przyrządza makaron w wegetariańskiej odsłonie. Brokuły, pomidory, cebula i cukinia. To wszystko w połączeniu z aromatycznymi ziołami tworzy wyjątkową i przepyszną kompozycję.

  Zobacz więcej
 • istock_000012770428large

  Odnowa „Starych Murów” w Chrzanowie już dzisiaj w „Kuchennych Rewolucjach”!

  Jacek prowadził duże przedsiębiorstwo, w którym zatrudniał wiele osób. Firma świadczyła usługi na rzecz gastronomii i to zachęciło mężczyznę do spróbowania własnych sił w prowadzeniu restauracji.

  Zobacz więcej
 • impreza-prymatprzycieta

  Miasteczko Prymat na 11. Biegu po Nowe Życie

  Dobiega końca letnia trasa imprezowa Prymat. Bardzo Wam dziękujemy za udział we wszystkich wydarzeniach tego lata. Przejechaliśmy całą Polskę, za nami wiele imprez, na których rozdano tysiące porcji przysmaków. Wrażeń było co niemiara – to lato można zaliczyć do naprawdę intensywnych!

  Zobacz więcej
 • ds7_d2_odc8_dorszzbatatami_fot_maciejpiorko_mpp_4735

  Doradca Smaku VII: Dorsz z batatami w sosie chrzanowym, odc. 11

  Kuchnia to miejsce nie tylko na codzienne standardowe posiłki. W kuchni można też szaleć! A jak mówi Michel Moran, nawet warto! Dzisiaj przygotował danie złożone ze smaków z całego świata.

  Zobacz więcej
 • ds7_d4_odc14_boczekpieczony_fot_maciejpiorko_mpp_5438

  Doradca Smaku VII: Boczek pieczony na ostro, odc. 10

  Czasem jest tak, że ma się po prostu ochotę na coś treściwego i niekoniecznie dietetycznego. Michel stwierdził, że dzisiaj przygotuje właśnie takie danie. Boczek pieczony na ostro może podnieść na duchu wszystkich, którzy odczuwają zbliżającą się jesień i październikowe chłody.

  Zobacz więcej
 • mikrofala

  Mikrofalówka odkryta na nowo

  Kuchenki mikrofalowe nie mają dobrej passy. Kojarzone z jedzeniem przygotowanym na szybko i w biegu, cierpią dodatkowo z powodu kilku nieprzyjemnych mitów, ciągnących się za nimi jeszcze z czasów, w których po raz pierwszy pojawiły się na rynku.

  Zobacz więcej
 • ds7_p37_salata_figi_foto_krystianszczesny_0076

  Doradca Smaku VII: Sałata z figami i serem, odc. 9

  Dzisiaj Michel Moran postanowił zaskoczyć nas naprawdę ciekawym daniem. Jak sam mówi, czasem żeby urozmaicić jaką potrawę, wystarcza jeden oryginalny składnik. Dziś wybrał figi! I to nie te w najbardziej popularnej postaci, czyli suszone, ale świeże!

  Zobacz więcej
 • original_fit-800-600

  Jakie są najlepsze dania z jabłek?

  Wszyscy kochamy jabłka, czyli najpopularniejsze owoce w Polsce. Każdy ma swój ulubiony rodzaj, niektórzy cenią ligole, inni lobo albo koksę. Rodzajów jabłek jest sporo i na pewno mamy w czym wybierać. Tym bardziej, że Polska jest jednym z ich głównych producentów na świecie! Zajadamy się jabłkami na surowo, bo są zdrowe i pyszne, ale pamiętajmy też, że to znakomity dodatek do wielu dań. Nie tylko na słodko! Jakich? Wszystko poniżej.

  Zobacz więcej
 • img_9572

  Jak zrobić spaghetti bolognese? Obejrzyj video!

  Makaron spaghetti z sosem bolońskim to obok pizzy najsłynniejsze danie kuchni włoskiej. Nie każdy wie, że sos do makaronu to nie tylko mielone mięso i pomidory.

  Zobacz więcej