Aktualności Doradcy Smaku

 • beko-kuchnia-biala

  Złoty środek, czyli kuchnia funkcjonalna i ładna

  W dzisiejszych czasach kuchnia przestała pełnić funkcję wyłącznie miejsca, w którym przygotowuje się posiłki. Dla wielu ludzi kuchnia to serce domu – to właśnie tu spędzamy najwięcej czasu gotując, omawiając domowe sprawy czy spotykając się ze znajomymi, aby razem ugotować coś dobrego.

  Zobacz więcej
 • beko_maleagd_320x250

  Szukasz małego sprzętu AGD do domu?

  Teraz możesz odnaleźć je również z Beko… Szybkie, efektywne, ale – przede wszystkim – smaczne gotowanie wymaga używania w kuchni odpowiednich sprzętów.

  Zobacz więcej
 • zmyw1

  SUPERIA – nazwa, która zobowiązuje

  Współczesny klient oczekuje od zmywarki skuteczności, niezawodności działania oraz wzornictwa, które będzie spójne z projektem zarówno kuchni wykonanej w stylu tradycyjnym, jak również nowoczesnym - przy wykorzystaniu szkła i stali.

  Zobacz więcej
 • ds

  Książka "Doradca Smaku 3" z 40 dodatkowymi przepisami - od dzisiaj w księgarniach

  Andrzej Polan najbardziej ceni sobie polską kuchnię, przede wszystkim za jej bogactwo smaków i zapachów. To ona stanowi punkt wyjścia w programie „Doradca smaku”, w którym w lutym szef kuchni zadebiutował w roli prowadzącego. I to również nasza rodzima kuchnia gra pierwszoplanową rolę w książce „Doradca smaku 3” Andrzeja Polana, która trafi do księgarń już 27 kwietnia.

  Zobacz więcej
 • 90-beko_refrigerator_gn162530x_lifestyle_cast

  Mińsk to nie lodówka! Mińsk to styl życia

  Lodówka to było marzenie niejednego Polaka przez wiele lat. Były zapisy, talony i był, oczywiście, Pewex. Mimo upływu wielu lat, niektórzy z nas nadal pamiętają radość związaną z faktem pojawiania się lśniącego i pachnącego nowością sprzętu AGD, który miał nam służyć kolejne 20 lat.

  Zobacz więcej
 • 42-beko_hob_hii68600pt_closeup_indyflexv1

  Ile garnków na raz wykorzystasz na swojej kuchence?

  Czy 2+2 równa się 5? Matematycznie oczywiście nie. W życiu – również tym kuchennym, stale szukamy rozwiązań, które będą praktyczne i elastyczne, czyli lepsze niż te już dobrze znane.

  Zobacz więcej
 • 87-beko_oven_bvr35500xms_closeup_splitcook-kopia

  Jak upiec w piekarniku obiad dwudaniowy, i to jeszcze razem z deserem?

  W życiu prywatnym czy zawodowym nasza aktywność jest rozbudzana do niebagatelnych rozmiarów. Jesteśmy w ciągłym pędzie, na fali albo jeszcze przed nią, by móc zrealizować kolejny projekt czy przedsięwzięcie.

  Zobacz więcej
 • sprzed_gotowac_sprzed2

  Pierwsza książka najpopularniejszego vlogera kulinarnego w Polsce!

  Tytuł najpopularniejszego vlogera kulinarnego zyskał już jakiś czas temu i konsekwentnie, od lat jest na szczycie popularności. Jego kanał na YouTubie śledzi ponad pół miliona osób. Piotr Ogiński inspiruje do zmian przyzwyczajeń i przełamywania smaków. Jego pierwsza książka pojawiła się w księgarniach we wrześniu.

  Zobacz więcej
 • 8596-16

  Dlaczego i co gotujecie na parze? + KONKURS

  Przyrządzanie potraw na parze jest banalnie proste, wystarczy wyposażyć się w odpowiednie naczynia lub urządzenia. Parowary, szybkowary czy kombiwary od dawna cieszą się uznaniem, teraz przyszła pora na piekarniki z funkcją gotowania na parze!

  Zobacz więcej
 • prymat-5.05.2015177388-1

  Jedzenie pełną parą!

  Smażenie, pieczenie, duszenie - przygotowywanie naszych ulubionych potraw nie zawsze daje się pogodzić ze zdrową dietą i troską o atrakcyjny wygląd. W końcu tak trudno odmówić sobie drobnych przyjemności!

  Zobacz więcej