Aktualności Doradcy Smaku

original

Wpis Tygodnia: „cuda z polenty”

 

 

W tym tygodniu gratulacje płyną do caralajny, która zaciekawiła nas swoim wpisem na blogu zatytułowanym: „cuda z polenty”. Nieustannie staramy się wspominać, że na takie właśnie blogi Wasz Doradca Smaku czeka :). Zachęcamy więc do pisania! Caralajna zaczarowała nas swoimi pomysłami na narodową potrawę Włochów – tytułową polentę. Mamy nadzieję, że te zdrowe propozycje - wśród których znajdziecie nadziewane pomarańcze, zapiekanki oraz ciasta – znajdą wkrótce zastosowanie także w Waszych kuchniach. Polecamy i życzymy smacznego.

 

 

Przypominamy, że 1000 punktów otrzymane od Doradcy Smaku może posłużyć wybraniu wymarzonej nagrody z naszego Katalogu. Co miesiąc macie szansę również otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i 'smacznie', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

Komentarze

 • 0
  no-image-available-icon-web1
  Opublikowano

  caralajna

  wow! dziękuję, czy to dlatego z narzekałam na brak pkt. za wpisy(?) ..czuję się przekonana, że warto jednak pisać bloga..
 • 0
  original
  Opublikowano

  Beatris

  Pewnie nie tylko za to. Miałaś po prostu bardzo dobry wpis. Gratuluję.
 • 0
  original
  Opublikowano

  Cynowa_Beata

  Wpis bardzo mi się podobał :) Zdecydowanie to nie kwestia marudzenia :D
 • 0
  profilowe
  Opublikowano

  Doradca Smaku

  @caralajno, postanowiliśmy Cię wynagrodzić za pracę, jaką włożyłaś w tworzenie bloga, a konkretnie za ten właśnie wpis. Jeszcze raz gratulujemy :).

Dodaj komentarz