Aktualności Doradcy Smaku

original

Najostrzejszy Wpis Tygodnia

 

 

Dzisiaj w roli głównej wystąpi papryka biała, z której powstało wyjątkowo piękne leczo. Wprawdzie to danie bardziej jesienne niż zimowe, ale myślimy, że tak smaczną potrawą chyba nikt by nie wzgardził. Tym bardziej, że jest zdrowa i… ostra :).

 

Żeby poznać tajniki przyrządzenia tego prostego, ale i  pysznego dania zapraszamy do Beaty Sieczko. Skorzystamy z okazji i zapytamy skąd tak piękne łyżka, która jest gwiazdą pierwszego planu?! Pewnie z jakiejś dalekiej i pachnącej egzotycznymi przyprawami podróży:).

 

 

Wciąż przypominamy także, że przesłane od Doradcy Smaku 1000 punktów może posłużyć wybraniu wymarzonej nagrody z naszego Katalogu. Co miesiąc macie szansę również otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i 'smacznie', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

Komentarze

 • 0
  original
  Opublikowano

  Cynowa_Beata

  Jej to ja tu ze szczęście ze pikantność na salonach właśnie pisze pikantny wpis, spoglądam w prawo a to punkciki (euforia) !!! Dziękuje ślicznie , nieprawdę polecam ten przepis oraz tę papryczkę. A łyżek takich mam kilka , są one ,,moim podpisem na zdjęciach\'\' są z cyny z aniołkiem czyli nadają się do jedzenia, A kupione zostały w tajemniczym antykwariacie nad morzem, z myślą o podróżowaniu ze mną na turnieje rycerskie, gdzie też uwielbiam gotować na ognisku. Pozdrawiam wszystkich życzę smacznego i pikantnego poniedziałku !!
 • 0
  original
  Opublikowano

  Monika111

  Gratuluję :)
 • 0
  profilowe
  Opublikowano

  Doradca Smaku

  @Beato, bardzo się cieszymy Twoim szczęściem. A łyżeczki są rzeczywiście zjawiskowe :). Pozdrawiamy!

Dodaj komentarz