Aktualności Doradcy Smaku

original

Wpis Tygodnia z ciuchcią

 

 

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem umiejętności i wykonania pomysłu na gwiazdkowy prezent jednej z naszych użytkowniczek. Tak słodkiego prezentu dawno nie widzieliśmy. To nie pierwszy tak dobry pomysł użytkowniczki skrywającej się pod pseudonimem anemon. Postanowiliśmy więc ponownie ją nagrodzić. Trzeba przyznać, że poprzeczka została podwyższona. Liczymy więc przynajmniej na podtrzymanie istniejącego stanu. Autorce oczywiście gratulujemy i przekazujemy na jej konto 1000 punktów!

 

Zapraszamy do lektury Wpisu Tygodnia, który znajdziecie tutaj.

 

Wciąż przypominamy, że przesłane od Doradcy Smaku 1000 punktów może posłużyć wybraniu wymarzonej nagrody z naszego Katalogu. Co miesiąc macie szansę również otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i 'smacznie', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

Komentarze

 • 0
  original
  Opublikowano

  Monika111

  Gratuluję! Ciuchcia faktycznie urocza...
 • 0
  original
  Opublikowano

  kochanyptysiu

  CUDOWNA
 • 0
  original
  Opublikowano

  anemon

  Święta się skończyły, a ja znajduję jeszcze jeden prezent pod choinką. Dziękuję i bardzo się cieszę. Cieszę się, że spodobał się mój wpis, zwłaszcza, że czasami mam jakieś problemy techniczne z dodawaniem wpisów ze zdjęciami, które tym razem udało mi się pokonać. Jednak najbardziej cieszę się z radości, jaką sprawiła ta ciuchcia.
 • 0
  original
  Opublikowano

  ben-ka

  Nie mogło być inaczej:):):)
 • 0
  no-image
  Opublikowano

  Jarlin

  Świetny wpis :)
 • 0
  original
  Opublikowano

  anemon

  Dziękuję bardzo.

Dodaj komentarz