Aktualności Doradcy Smaku

original

Piernikowy Wpis Tygodnia

 

W końcu idą święta i pierniki zaczną niepodzielnie królować na polskich stołach. Zapraszamy więc wszystkich ‘kuchennych architektów’ do blach. Zbudowanie domku wcale nie jest takie proste, warto jednak spróbować i wspólnie pozaklejać palce, buzie i domki lukrem. Miłej zabawy!

 

A słodki, piernikowy wypiek możecie podziwiać właśnie tutaj.

 

 

Przypominamy, że przesłane od Doradcy Smaku 1000 punktów może posłużyć wybraniu wymarzonej nagrody z naszego Katalogu. Co miesiąc macie szansę również otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i 'smacznie', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

Komentarze

 • 0
  no-image
  Opublikowano

  Lotar

  No tak tylko to jest wpis z dzisiaj, a więc nie powinien być chyba brany pod uwagę przy wyborze wpisu ubiegłego tygodnia, czy się mylę ?
 • 0
  profilowe
  Opublikowano

  Doradca Smaku

  @Lotar brane są pod uwagę wszystkie wpisy licząc od ubiegłego wyboru Wpisu Tygodnia do momentu opublikowania nowego werdyktu. Ze wszystkich wpisów, które w tym czasie się ukazały wybieramy naszym zdaniem najlepszy. Tym razem uznaliśmy, że zasługuje na to wyróżnienie właśnie Magdalena/Madija. Pozdrawiamy!
 • 0
  original
  Opublikowano

  Monika111

  Gratuluje! Domek zasłużył na wyróżnienie :)
 • 0
  no-image
  Opublikowano

  Lotar

  A dziękuję za informację :) I gratuluję Magdalenie :) Po prostu wydawało mi się, że jakiś czas temu Doradca wspominał, że brane są pod uwagę wpisy od poniedziałku do niedzieli...

Dodaj komentarz