Aktualności Doradcy Smaku

tch7_odc6_main_fot_grze_bro_12467

TOP CHEF: "To katastrofy dzień jest!"

W najbliższą środę kucharzy czeka prawdziwy egzamin ze znajomości kuchni włoskiej! Uczestnicy będą przygotowywać potrawy pod okiem bezwzględnego Włocha, szefa Giancarlo Russo oraz konesera smaków słonecznej Italii – Piotra Gąsowskiego. Giancarlo Russo słynie z dużych wymagań i przywiązania do tradycji. Nad kucharzami ciąży więc ogromna presja.

- Co to jest?! – zapyta szef kuchni Giancarlo Russo, trzymając w dłoniach masło klarowane, służące jednemu z uczestników do podsmażenia grzybów.

- Nie, nie, nie! Błąd, to nie jest fusion! Ty robisz confusion! Grzyby na kuchnia włoska smaży na oliwa extra virgin! – zdenerwuje się Włoch.

- Nie dzień dobry! To katastrofy dzień jest! Pierwszy raz widzę ryż na patelnia! – usłyszy od niego kolejny z kucharzy.

Stojący na straży ojczystej prostoty i tradycji szef Giancarlo swoimi restrykcyjnymi zasadami wprowadzi popłoch wśród uczestników.

- Myślałem, że ja jestem ostry. Niestety już straciłem pazury – zdradzi Piotr Gąsowski.

W 6. odcinku kucharze będą musieli rozwinąć skrzydła. – Oczekujemy włoskiego lotu nad kukułczym gniazdem – zapowiada Wojciech Modest Amaro. Jednak jurorzy nie będą dla uczestników łaskawi. – Ja tego dania nie puszczę – usłyszy jeden z nich od Roberta Sowy. Co jeszcze czeka kucharzy? Czy zdołają powściągnąć emocje?

Czy komuś uda się ugotować perfekcyjne, włoskie danie? Oglądajcie TOP CHEF w środę 11 kwietnia o godzinie 21.30 w Polsacie!

Aktualności Doradcy Smaku - 0
Następne zdjęcie


Komentarze

 • 0
  img-20180301-wa0006
  Opublikowano

  Bożena Matuszczyk

  Oglądałam dzisiejszy program i było naprawdę ostro , w dogrywce kibicowałam Mateuszowi i cieszę się że przeszedł dalej.;).;)
 • 0
  profilowe
  Opublikowano

  Doradca Smaku

  A kto Twoim zdaniem znajdzie się w finale?
 • 0
  img-20180301-wa0006
  Opublikowano

  Bożena Matuszczyk

  Nie chciałabym zapeszyć ale bardzo chciałabym aby to właśnie Mateusz znalazł się w finale, ale waham się jeszcze pomiędzy Sylwią a Mariolą. Jak to mówią wygra lepszy, wszyscy na swój sposób są dobrzy. Trzymam kciuki.;)
 • 0
  img_1886-3
  Opublikowano

  KORAL

  Jaka groźna mina pana R. Sowy :) Ja kibicuję Janowi Kilańskiemu.

Dodaj komentarz