Aktualności Doradcy Smaku

mistrzsmaku_doradca-800x600_2

Gotuj z najlepszymi - książka kulinarna z akcji Mistrz Smaku już w sprzedaży!

Od 6 grudnia dostępna jest w sprzedaży książka kulinarna "Gotuj z najlepszymi – autorskie przepisy uczestników i jurorów akcji Mistrz Smaku". W publikacji zebrano 100 najlepszych przepisów, na które składają się autorskie propozycje jurorów – Roberta Sowy i Michela Moran oraz uczestników akcji.

W każdym domu mamy osoby, które nie tylko świetnie gotują, lecz także dzięki swojej pasji pozytywnie wpływają na innych. Zbierają ich przy rodzinnym stole, uczą, jak jeść zdrowo i różnorodnie, tworzą piękne wspomnienia… Mama, dzięki której do dziś pamiętasz smaki z dzieciństwa, babcia, która robi najlepsze pierogi na świecie, mąż – mistrz grilla, córka – miłośniczka kuchni wegetariańskiej, sąsiadka, u której zawsze pachnie domowym ciastem. Są jednymi z nas. Zarażają bliskich swoją miłością do gotowania, dają radość, tworzą magiczną atmosferę. Telewizja TVN i marka Prymat chcieli docenić wszystkich tych, dzięki którym ludzie spotykają się przy wspólnym stole. Znaleźli twórców niezapomnianych smaków, łączących się z najpiękniejszymi wspomnieniami – z dzieciństwem, wyjątkowym spotkaniem, ważnym wydarzeniem. We wspólnej akcji wydobyli z cienia prawdziwych Mistrzów Smaku. Ludzi, którzy przez gotowanie wywarli na innych pozytywny wpływ.

W książce znalazły się zarówno przepisy ekspertów: Michela Moran i Roberta Sowy, jak i propozycje dań przesłane przez uczestników akcji Mistrz Smaku. Apetyczne potrawy zostały podane w towarzystwie przypraw marki Prymat oraz dodatków marki Smak. Dochód ze sprzedaży książki zostanie przekazany na konto Fundacji TVN - Nie jesteś sam. 

Komentarze

 • 0
  dscn5893
  Opublikowano

  bietka

  Super książka, a jaka jest jej cena ?
 • 1
  profilowe
  Opublikowano

  Doradca Smaku

  @bietka Cena książki to 39,90 zł.
 • 0
  dscn5893
  Opublikowano

  bietka

  Dziękuję Doradco za odpowiedź :)
 • 0
  no-image
  Opublikowano

  Renataj

  DS a może tak na święta wrzucisz kilkadziesiąt egzemplarzy do katalogu nagród ?
 • 0
  img-20180301-wa0006
  Opublikowano

  Bożena Matuszczyk

  Fajna książka i na pewno super przepisy . Warto sie skusić i mieć na swojej półce. Fajnie by było jakby jeszcze autografy były.
 • 0
  wwww
  Opublikowano

  Diana Rusiłowicz

  Popieram Renataj! Ps. Gdzie można nabyć książkę? Czy akcja "Mistrz Smaku" to ta co była ponad rok temu i nagrodą miał być m.in. przepis podany w tv?

Dodaj komentarz