Aktualności Doradcy Smaku

impreza-prymatprzycieta

Miasteczko Prymat na 11. Biegu po Nowe Życie

Dobiega końca letnia trasa imprezowa Prymat. Bardzo Wam dziękujemy za udział we wszystkich wydarzeniach tego lata. Kulinarny tir przejechał całą Polskę. Odbyło się aż 18 imprez, na których rozdano tysiące porcji przysmaków! Wrażeń było co niemiara – to lato można zaliczyć do naprawdę intensywnych!

Przed nami ostatnia, ale jakże ważna impreza! W niedzielę, 24 września, spotykamy się w Parku Górczewska na warszawskim Bemowie, gdzie o 12:00 rozpocznie się 11. Bieg po Nowe Życie. Jaki jest jego cel? Przede wszystkim edukacja w zakresie transplantacji narządów. Wielką misją organizatorów jest budowanie społecznego poparcia dla transplantacji, upowszechnianie oświadczeń woli oraz promowanie świadomego dawstwa narządów. Dwa razy w roku uczestnicy spotykają się, żeby w sztafetowym marszu nordic walking wspólnie popularyzować wiedzę o transplantacji. Zawsze na biegu pojawia się wielu celebrytów ze świata sportu, sztuki, nauki…
Partnerem programu jest Prymat. A na warszawskie Bemowo zajedzie słynny już tir kulinarny, z którego Robert Sowa będzie wraz ze swoją ekipą wydawał pyszne porcje składające się z grillowanego mięsa, sałat firmy Eisberg i produktów marki Smak. Oprócz tego wszyscy uczestnicy zyskają też możliwość uzyskania cennych rad dotyczących grillowania, a także nieodpłatnego otrzymania książeczek z przepisami na grilla.
Serdecznie wszystkich zapraszamy na to wydarzenie wyjątkowej rangi. Jeszcze raz dziękujemy za Waszą obecność na imprezach z cyklu letniej trasy Prymat. To dzięki Wam te wydarzenia są tak niezwykłe!

 

Komentarze

 • 0
  img-20180301-wa0006
  Opublikowano

  Bożena Matuszczyk

  Na pewno będzie udana impreza zresztą jak wszystkie dotychczasowe imprezy;)
 • 0
  received_575618672618645
  Opublikowano

  jejkuchnia

  Fajna impreza. :)
 • 0
  dscn5893
  Opublikowano

  bietka

  Na pewno była super impreza, przybiegnijcie kiedyś na podkarpacie :)

Dodaj komentarz